Czary napisał(a):Ręka Kewella może i nabita (czerwona kartka, która ustawiła mecz, trochę przesadzona)
Przepisy wyraźnie mówią, że w takiej sytuacji należy się czerwona kartka. Kewell dokładnie wiedział gdzie stoi i co grozi za ewentualne zagranie ręką. Mógł schować ręce za plecy i starać się jakoś wybić piłkę.
Ghana mnie rozczarowała... Australia mimo że grała w "10" atakowała i powinna wygrać ten mecz, jednak jak się marnuje tak dogodne sytuacje... Zawodnicy Ghany jakoś niezbyt kwapili się do atakowania i jedynie strzałami z daleka tworzyli zagrożenie pod bramką Schwarzera, który rozegrał naprawdę bardzo dobre spotkanie.
Ghana 4pkt
Serbia 3pkt
Niemcy 3pkt
Australia 1pkt
Sytuacja w tej grupie jest bardzo ciekawa. Tak naprawdę to każdy zespół może wyjść. Mam nadzieję, że do dalszej fazy awansuje Serbia i Ghana.



