





Kolejną bramkę dla Watford zdobył w tym sezonie Grzegorz Rasiak. Uczynił to w 45. kolejce The Championship. Zaliczył w meczu z Coventry City także asystę oraz wywalczył rzut karny.
W minionej kolejce Rasiak pojawił się na boisku po raz pierwszy od odniesienia kontuzji. Tym razem dostał szansę gry od pierwszej minuty w spotkaniu na Ricoh Arena przeciwko Coventry City. Jednak SkyBlues po 54. minutach prowadzili 2:0.
Wówczas do roboty wziął się właśnie Rasiak. Najpierw Ben Turner sfaulował go w polu karnym i sędzia wskazał na "wapno", a kilka minut później Jobi McAnuff dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego i głową gola zdobył właśnie Polak. W 74. minucie Rasiak asystował przy trafieniu Tamasa Priskina i Szerszenie wygrały z Coventry 3:2. Polak na boisku spędził całe spotkanie i coraz głośniej mówi się o tym, że zostanie na Vicarage Road. Na razie jest tylko wypożyczony z Southampton.



Ireneusz Jeleń był bohaterem spotkania 33. kolejki francuskiej Ligue 1. Jego AJ Auxerre pokonało przed własną publicznością SM Caen 2:1 po dwóch golach reprezentanta Polski.
Auxerre do 85. minuty przegrywało 0:1, ale wówczas Jeleń doprowadził do wyrównania. Trzy minuty później Polak strzelił dla swojej drużyny zwycięskiego gola. Jeleń ma na koncie już 10 goli w Ligue 1.



Dawid Janczyk zdobył czwartą bramkę w sezonie. W wygranym 3:0 meczu Z Mouscron napastnik Lokeren pokonał bramkarza rywali w 63. minucie. Janczyk wyszedł w podstawowym składzie Lokeren i zagrał cały mecz. Wypożyczony z CSKA napastnik strzelił gola w 63. minucie, podwyższając prowadzenie swojego zespołu na 2:0. Pierwszą i trzecią bramkę zdobył Mario Carević.

Dawid Janczyk zdobył swoją piątą bramkę w tym sezonie w lidze belgijskiej, a jego Lokeren wygrał na wyjeździe z Club Brugge 3:2 (2:0). To piąte trafienie Dawida Janczyka w barwach Lokeren w tym sezonie. Polak zdobył pierwszą bramkę meczu już w 11. minucie. Do przerwy jego drużyna wygrywała na wyjeździe z Club Brugge 2:0.
W drugiej połowie goście podwyższyli na 3:0 po trafieniu Stijna de Wilde. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat i dwukrotnie trafili do bramki Lokeren, jednak nie udało im się wyrównać. Janczyk plac gry opuścił w 75. minucie. Zastąpił go M'Baye Camara.
Jacek Krzynówek zaliczył asystę w wygranym meczu Hannoveru z VfL Bochum. Po podaniu Polaka pierwszą bramkę dla gości zdobył Arnold Bruggink. Krzynówek wrócił do składu Hannoveru po dwóch meczach przerwy. W meczu z Bochum, jednym z najważniejszych w walce o utrzymanie, Polak wyszedł w podstawowym składzie. W 12. minucie zagrał do Arnolda Brugginka, który dał prowadzenie gościom. W 32. minucie na 2:0 podwyższył Hanno Balitsch. Krzynówek zszedł z boiska w 74. minucie, zmienił go Gaetan Krebs.
Hannover wygrał spotkanie i po 30 meczach zajmuje 11 miejsce z 35 punktami. Przed sobotnimi spotkaniami Bundesligi ma 10 punktów przewagi nad strefą spadkową.






Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości
Manchester United - wakacje w grecji - bilety i loty do Londynu - volkswagen pożyczka - Biathlon - Bukmacherzy