Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 24-10-2010 17:39

Lisu napisał(a):Owszem wydajemy sporo, ale za ile sprzedajemy?

Ronaldo za ponad 90 baniek 8-)

Spoko jak mają być transfery to będą. Groch kupiony za psie pieniądze bez nazwiska w najlepszej lidze świata radzi sobie co najmniej bardzo dobrze a wciąż się rozwija. Dwa transfery z głową załatwią sprawę, ewolucja nie rewolucja.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - PiotroV - 24-10-2010 20:15

Szczerze mówiąc nie znam się na pozycjach, ale chciałbym w MU:
-Sneijder
-Gourcuff
-Henderson
-Modrić
-Benzema


A co do bramkarza to Ferguson powinien dać Kuszczakowi wreszcie szanse... jest mecz z takim Stoke, a tu VdS na bramce...
On nie jest słaby, nikt by mu nie dawał tyle kasy nawet za siedzenie na ławce jakby był słaby...
Taki Fabian nie grał nie grał, Wenger dał mu szanse i grał słabo, no ale jak ma grać dobrze jak poprzednie pół roku siedział na ławie? teraz trochę pograł i w meczu z City zaprezentował się rewelacyjnie.

Dopinguję Kuszczaka, żeby został nr 1.

w lecie będzie, musi być rewolucja, może i nie zdobędziemy w tym i następnym roku mistrzostwa, ale ta nowa drużyna będzie za 5 lat zdobywać Puchar LM i w to wierzę Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 25-10-2010 17:27

PiotroV napisał(a):jest mecz z takim Stoke, a tu VdS na bramce...
Kuszczak dostaje szanse w CL i CC. Jakoś nie widzę, żeby w meczu z drużyną, która całą grę opiera na dośrodkowaniach, wrzutach z autu grał słabszy na przedpolu od Edwina, Tomek. Poza tym co to za pomysł, żeby holender drugi mecz z rzędu oglądał z trybun i przy okazji wypadł z trybu meczowego.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Peneros - 25-10-2010 19:26

Gourcuff
Zuculini
Capel
De Rossi

Młodzi, myślący, rozwijający się pomocnicy. Jeden z nich chociaż, byłby dobrym wzmocnieniem na lata dla Manchesteru. Nie wątpię, że z jednego z nich kiedyś wyrośnie Scholes Smile


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 25-10-2010 19:30

Peneros napisał(a):Zuculini

Co za chłop? Mógłbym poszperać w googlach ale chętnie dowiem się któż to i czym Cię urzekł Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Peneros - 25-10-2010 19:36

Młodziutki, rozwijający się reprezentant Argentyny. 20 lat na karku, sądzę, że gdyby zmienił klub na jakiś z wyższej półki, np. Manchester, zdołał by się dużo nauczyć. Nie wszyscy dobrze grają od początku kariery, sądzę że będzie rozwijał się jak wino. Im starszy, tym lepszy Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 25-10-2010 21:44

Tylko, że chłopak nie wyróżnia się na tle innych środkowych pomocników Bundesligi jak chociażby Nuri Sahin...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 25-10-2010 21:55

Ja bym targował jakieś 17 milionów funtów za DeGeę i z 10 baniek za Defoura. Do tego kupujemy na skrzydło Hazarda/Sancheza i ja już nie chcę nic i czuję się spełniony. Smile

Wzmacniać napad w bieżącej sytuacji kadrowej to głupota. Potem będzie jak kiedyś w Realu, że napastnicy będą sobie nawzajem podkładać nogi.

Zresztą jest tyle fajnych opcji, że SAF nie powinien mieć problemu. I wcale nie myślę tu o wielkich gwiazdach. Ot, chociażby def. pomoc: Rodwell na przyszłość, Veloso, Cattermole etc. Po co zaraz wydawać 100 baniek.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 25-10-2010 22:02

Veloso dopiero co zmieniał klub, a Cattermole jest cienki.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 25-10-2010 22:06

Cattermole cienki?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 25-10-2010 22:19

Już za nazwisko dostał -10 do wszystkiego przy narodzinach.
Podobno mamy sprowadzić tego Hendersona, oglądał go ktoś bardziej? Dobrze, że Anglik, nie będzie żadnych cyrków transferowych w przyszłości. 8-)


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 25-10-2010 22:23

Ja go widziałem kilka razy w Sunderlandzie i w młodzieżówce i trzeba przyznać, że potencjał ma ogromny. W młodzieżówce jeden z najlepszych - ostatnio grał lepiej od Wilshere'a a u Czarnych Kotów odgrywa w tym sezonie kluczową rolę. Świetny przegląd pola i ciąg na bramkę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 26-10-2010 07:13

Ktoś na skrzydło (Bale, Sanchez) i do środka (Defour, Henderson, Sneijder), z tym że wtedy w środku zrobi się mały tłok i trzeba będzie komuś podziękować. Jak Rudy zakończy karierę po sezonie to teoretycznie sprawa rozwiąże się sama, jeszcze bardziej rozwiąże się gdy Hargo koniec końców nie wyleczy się na tyle żeby grać. Do tego moim zdaniem powinniśmy pożegnać kogoś z dwójki Carrick/Anderson i wtedy byłoby miejsce dla dwóch z trzech zawodników, których wymieniłem i których oczywiście chętnie widziałbym na OT. Niby jest sto baniek do wydania to i wszystkim fantazja intensywniej pracuje Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jov - 26-10-2010 19:01

Podobno Afellay niedługo będzie do wzięcia za free, można by się nad nim zastanowić ... Niby warunkami fizycznymi nie grzeszy (1.80cm , 68kg - wiki ), ale to szybki, zwinny i dobry technicznie skrzydłowy/ ofensywny pomocnik.
Kolega Czary pisał o Sahinie i byłbym w 100% za ,oglądam teraz troche Borussie i podoba mi sie jak on gra. Z drugiej strony wyciągnąć go łatwo nie będzie .


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 26-10-2010 19:55

Da mu się sterydy dla świń to przybierze na wadze. Albo niech się pobuja z Gibsonem i Ando.