Redcafe.pl - Manchester United Forum
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=1669)



Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - pawlo - 03-07-2008 00:01

Ano dobry pomysł. A poza tym, to ktoś ty jak nie żółtodziób?


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - NiLok - 03-07-2008 06:42

to tak offtopowo - niedawno, podczas Euro 2008, korespondent radiowej "Trójki" w swojej relacji chciał nazwać Marco van Bastena per żółtodziób, ale mu nie wyszło i powiedział "żółciodup" Big Grin

dlatego nie obrażaj się Sarni, mogło być gorzej Wink


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Rafcio - 03-07-2008 07:38

Cytat:a jakie ma znaczenie czy jesteś żółtodzióbem czy gołodupcem czy weteranem?

To gołodupiec byłoby niezłe Big Grin


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Sarni - 05-07-2008 07:15

No o to mi wlasnie chodzi: na PM mi wlasnie jakis gosc, ktorego upomnialem o pisaniu glupot napisal, ze nie mam do tego prawa, bo tak jak on jestem zoltodziobem. Dopoki nie przekrocze progu Weteran nie moge miec ani wlasnego zdania, ani racji.

<sciana>!


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 05-07-2008 09:47

Sarni napisał(a):No o to mi wlasnie chodzi: na PM mi wlasnie jakis gosc, ktorego upomnialem o pisaniu glupot napisal, ze nie mam do tego prawa, bo tak jak on jestem zoltodziobem. Dopoki nie przekrocze progu Weteran nie moge miec ani wlasnego zdania, ani racji.
Zawsze możesz użyć raportowania postów (taki trójkącik z wykrzyknikiem) i moderatorzy zajmą się upomnieniem. A to, że ktoś jest debilem i nie uznaje krytyki innych innych to nie moja wina ;-). Nie wiem czemu robisz z igły widły ;-).


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kisia92 - 05-07-2008 10:36

Sarni, każdy z nas przechodził przez okres żółtodzioba, nie wydaje mi sie byś był jakąś specjalna osobą i ze względu na ciebie mielibyśmy zmieniać system rang na całym forum.

Wydaje mi się, że jesteś osoba na tyle inteligentną, że poradzisz sobie z udowodnieniem swojej racji nawet jeśli jesteś tym całym żółtodziobem.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - ring0 - 05-07-2008 13:05

Zadziwia mnie wciąż poważne podejście niektórych tutaj, do posta Sarniego który był napisany co najmniej półserio. <gafa>


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kisia92 - 05-07-2008 13:13

Ringo skoro ktoś się powtarza w jednej kwestii kilkakrotnie to chyba mu na tym zależy czyż nie? I nie ważne czy serio czy tylko półserio.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Rafcio - 05-07-2008 13:50

Mają szanse żeby chociaż troche zjebac Sarniego.

A, że w tematach o piłce tego nigdy nie zrobią to korzystają ludzie, korzystają.

Tongue


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mucha - 05-07-2008 14:25

ring0 napisał(a):Zadziwia mnie wciąż poważne podejście niektórych tutaj, do posta Sarniego który był napisany co najmniej półserio. <gafa>
Podpisuję się pod tym obiema rękami Tongue


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Sarni - 05-07-2008 15:49

Za kilka postow bede pasjonatem i koniec zabawy. :twisted:


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mally - 05-07-2008 16:39

Mam sugestie, żeby moderatorzy podpisywali się zawsze po edycji posta. Dziękuję.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - pawlo - 06-07-2008 01:52

Mam prosbe bys przestal traktowac to forum jak devilpage i przestal bawic sie w trola. Dziekuje.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Sarni - 06-07-2008 02:26

Mam pasjonata, to teraz juz nie ma marudzenia, i moge zwracac uwage <faja>


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomassen - 06-07-2008 06:51

Sarni, z całym szacunkiem - fajnie, ale skończcie już.