Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - KARTONick - 19-05-2013 21:42

Gratki robaldo, zasłużona wygrana. Wink


RE: Komentarze - Almatziol - 19-05-2013 21:44

A tymczasem, po golach Bale'a i Balotelliego Korf Utd FC wygrywa w 28 i 29 kolejce po 2:0 i na kolejkę przed końcem zapewnia sobie mistrzostwo!
Niech żyje nowy mistrz!


RE: Komentarze - robaldo - 19-05-2013 21:49

Dzięki Karton Smile Stworzyliśmy świetny finał Big Grin


RE: Komentarze - Intel - 19-05-2013 22:04

Gratuluję Almatziolowi i robaldowi - lepszych menedżerów od Was w tym sezonie nie było, a odniesienie takich sukcesów z tak niskich pozycji w drafcie to nie lada sztuka. Smile

Ciekawie wygląda swoją drogą sytuacja w czołówce - na miejscach 2-3 i 4-7 wciąż wszystko może się zdarzyć, a ostatnia kolejka, w której grają tylko piłkarze z Hiszpanii, Rosji, Polski i Francji, może być wielką loterią. Smile


RE: Komentarze - KARTONick - 19-05-2013 22:26

(19-05-2013 21:49)robaldo napisał(a):  Dzięki Karton Smile Stworzyliśmy świetny finał Big Grin

W takim razie do zobaczenia za rok w tej samej fazie! Tongue


RE: Komentarze - Zashi - 23-05-2013 01:51

Czy w związku z tym, że w ostatniej kolejce nie gra wieeeeeele lig, które biorą udział u nas w zabawie, mogę wystawić pomocnika jako napastnika? Tongue

Swoją drogą - nawet pomijając powyższą argumentację, to takie posunięcie powinno być możliwe, bo w końcu pomocnikowi trudniej zdobyć gola niż napastnikowi. Rozumiem, że nie można wystawić napastnika w linii pomocy, ale odwrotnie...


RE: Komentarze - Kosma - 23-05-2013 13:57

Wydaje mi się, że od następnego sezonu powinniśmy to wprowadzić tak samo jak odejmowanie punktów za zrypane karne Smile


RE: Komentarze - Intel - 23-05-2013 17:00

Wprowadzanie pomocnika za napastnika postulowałem już dwukrotnie wcześniej, ale jak to zwykle z moimi sugestiami bywa - nikt nie zauważył. Wink

W każdym razie, jestem za.


RE: Komentarze - Zashi - 23-05-2013 22:05

Dopisałem pomocnika jako napastnika, ale pewnie i tak nie zostanie to uznane. No ale tak mało lig gra. :|


RE: Komentarze - robaldo - 24-05-2013 05:37

Nie ma takiej dziury w regulaminie, przykro nam Zashi. -,-


RE: Komentarze - Zashi - 24-05-2013 16:38

(24-05-2013 05:37)robaldo napisał(a):  Nie ma takiej dziury w regulaminie, przykro nam Zashi. -,-



...a tak blisko byłem. Tongue


Jednak na przyszły sezon polecam to wprowadzić do regulaminu. Tongue


RE: Komentarze - Intel - 27-05-2013 20:15

Podliczyłem ostatnią kolejkę, zatem pozostaje tylko Adisowi wpisać wszystko do tabeli. Ja ze swojej strony serdecznie dziękuję za rywalizację przez cały sezon i gratuluję przede wszystkim tym, którzy prowadzili drużyny ode mnie lepsze - mistrzowi Almatziolowi, drugiemu Krixowi i trzeciemu Adisowi. Ja z czwartego miejsca jestem więcej niż zadowolony, ale czuję pewien niedosyt - gdybym nawet tydzień temu za Soldado wystawił Eto'o, świętowałbym wicemistrzostwo. Wink


RE: Komentarze - Kosma - 27-05-2013 21:00

Dzięki za rozgrywki. Mam nadzieję, że w następnym sezonie dopracujemy parę kwestii tak, żeby nie grać kolejek podwójnych, nie wystawiać składów na ostatnią chwilę itp.
Najciekawsza sprawa: dwie pierwsze osoby w drafcie - biorące najgorętsze kęski w postaci Ronaldo i Messiego - poza pierwszą dwójką Smile


RE: Komentarze - robaldo - 27-05-2013 21:02

W przyszłym roku się to zmieni Big Grin


RE: Komentarze - Almatziol - 28-05-2013 11:50

Na pewno się zmieni Big Grin
dzięki Panowie za rozgrywki i trzeba bronić trofeum z tego roku Big Grin
Powiem szczerze, że się nie spodziewałem a po drafcie zimowym chciałem być w pierwszej trójce, a tu taka miła niespodzianka...