Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - Kosma - 28-05-2013 12:05

robaldo napisał(a):W przyszłym roku się to zmieni Big Grin
Weźmiesz Holta zamiast CR7/Leo?


RE: Komentarze - KARTONick - 28-05-2013 13:19

Więc może i ja nieco zrecenzuję mój pierwszy sezon na tym forum Smile :
Po drafcie spodziewałem się - jak zwykle - samych dobrych wyników. No i na początku nie było tak źle... W inauguracyjnym meczu przegrałem wprawdzie z ekipą Adisa 2-3, ale kolejkę później na wyjeździe Cavani zapewnił mi trzy punkty w meczu z Red Łódź. Potem porażki przeplatały się z remisami i wreszcie w 6. kolejce ponownie wygrałem - równie na "stadionie" przeciwnika, tym razem 0-2 z Korf Utd. Do draftu zimowego zleciało szybko - dalej głównie porażki i mniej zwycięstw. Remisów miałem za to bardzo mało jak na mnie, bo tylko siedem na cały sezon.
Teraz wiem, że wybory na drafcie były słabe... Bruno Cesar uciekł, a ja głupi się nie w porę zorientowałem... Podobny los spotkał mojego grajka z Francji. Więc od zimy do końca sezonu grałem pięcioma zawodnikami... Kerzakhov, który w tym sezonie miał doprowadzić Zenit do mistrzostwa i sam powinien być królem strzelców, zawalił kompletnie sezon. Dumny jestem jednak z moich trzech wyborów - Cavani'ego, Altidore'a i Madureiry. Zacznę może od pomocnika. Nie strzelił dużo, wiem. Ale za to jak strzelał to gole na wagę punktów. Jozy miał słabszy moment jesienią, ale też wiele razy uratował remis. No a Cavani to napastnik-marzenie. Wiedziałem, że Napoli w tym sezonie będzie wysoko i się nie myliłem. To tak naprawdę Edison sprawił, że jestem teraz gdzie jestem, a nie na dole tabeli. No i to dzięki niemu doszedłem tak daleko w PP...
Mimo wszystko miejsce na drafcie wyższe niż rok temu, więc pierwsza "10" w sezonie 2013/14 musi być!
Co do zmian - dalej jestem za wprowadzeniem bramkarzy, a nie karnych! Wink


RE: Komentarze - KARTONick - 22-06-2013 14:08

OK. Zbliża się lipiec i wartoło by zastanowić się nad tymi zmianami i ogólnie nad wyglądem ligi w przyszłym sezonie. Niech niektóre osoby odpowiedzą sobie na pytanie, czy gra ich dalej wciąga i czy będą aktywni, bo nie opłaca się zgłaszać, jeżeli się nie dogra sezonu. Wink
Co do zmian - sam wymyśliłem wprowadzenie bramkarzy, które urozmaiciłoby grę i zmieniło taktykę niektórych. Opisywałem to wcześniej, ale napiszę jeszcze raz. Wygląda to tak, że wystawiamy czwórki, czyli dodajemy bramkarza. Jeżeli zawodnik ten będzie miał czyste konto, to u nas odejmujemy jeden gol(jeżeli przeciwnik oczywiście trafi).
Drugi to kara za niewykorzystane karne, co wg mnie jest co najmniej dziwnym pomysłem.


Zapraszam do dyskusji! Wink


RE: Komentarze - RedLucas - 03-08-2013 21:04

Ktoś się podejmie kolejnego sezonu?


RE: Komentarze - Zashi - 04-08-2013 20:03

Jeden nie da rady, ale z kimś mogę prowadzić.


RE: Komentarze - Intel - 04-08-2013 22:22

Otworzyłem listę chętnych, do tego na pewno mogę pomóc, zwłaszcza teraz, a potem przynajmniej trochę poogarniać.


RE: Komentarze - KARTONick - 05-08-2013 15:52

Mamy tabelkownik, więc wystarczy aktualizować wyniki. Tym mogę zajmować się ja, bo mam dość dużo czasu w weekendy, tylko potrzebne są prawa... Wink

I co robimy z tymi bramkarzami?


RE: Komentarze - RedLucas - 05-08-2013 17:40

Mi to w sumie ryba, ale bliżej mi do tego, żeby bramkarzy nie było.


RE: Komentarze - robaldo - 05-08-2013 18:59

Zostawmy tak jak było, takie moje zdanie.


RE: Komentarze - Zashi - 05-08-2013 21:08

Bez bramkarzy.


RE: Komentarze - Intel - 05-08-2013 21:24

Ja podzielam zdanie Redzia - przeżyję z bramkarzami, ale IMO nie ma co kombinować, dobrze jest, jak było.


RE: Komentarze - Mata - 06-08-2013 15:13

Ja to pasuje, mam więcej problemów niż życia.


RE: Komentarze - Zashi - 07-08-2013 15:10

Kiedy draft? :> Proponuję weekend 16-18 jakoś. Hmmm? Smile


RE: Komentarze - RedLucas - 07-08-2013 15:40

Odpadam. 12 jade nam morze, wracam 22. Choć niewykluczone, że będę miał tam dostęp do neta, ale nie wiem.


RE: Komentarze - KARTONick - 08-08-2013 09:27

Ja wyjeżdżam jutro, ale laptop będę miał, więc mi odpowiada praktycznie każdy termin. Wink