Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Foster - 20-10-2009 18:29

Problemy znów się pojawiły... Popołudniu było wszystko ok, uzupełniłem wyniki, teraz znów nie działa :/


Re: Komentarze - Adis - 21-10-2009 21:45

Zashi napisał(a):przekazesz tam na redcafe, ze nie moge juz grac w pilkarzyki, bo dostalem bana?
co niniejszym czynię :?


Re: Komentarze - maju - 22-10-2009 12:55

To co robimy? Odejmujemy pkty tym, którzy takowe ugrali na Zashim (to byłoby sprawiedliwe względem innych, którzy nie grali z nim), czy zostawiamy zespół i sterowany dalej będzie przez Zashiego, tylko "instrukcje" będzie przekazywał przez np gg? Albo ktoś chętny do piłkarzyków mógłby wziąć jego drużynę. Albo jeszcze inaczej: zostawiamy jego zespół, nikt nim nie steruje, a ci którzy z nim dopiero grać będą, wygrająwalkowerem. Nieco podobna sytuacja miała miejsce w poprzednim sezonei z bodaj Zawiszą Bydgosz (mówię tu o realistycznej piłce Tongue)


Re: Komentarze - Adis - 22-10-2009 14:38

Jak dla mnie, albo:
maju napisał(a):zostawiamy zespół i sterowany dalej będzie przez Zashiego, tylko "instrukcje" będzie przekazywał przez np gg?
ewentualnie:
maju napisał(a):ktoś chętny do piłkarzyków mógłby wziąć jego drużynę.



Re: Komentarze - Foster - 22-10-2009 14:39

Jeśli znajdzie się ktoś chętny, to będzie mógł przejąć jego drużynę. Jeśli nie, to albo Zashi będzie komuś przekazywał ustawiania przez gg, albo cały czas będzie grała jego żelazna trójka. Żadne walkowery nie wchodzą w rachubę.


Re: Komentarze - paolo - 25-10-2009 20:52

Czary napisał(a):W polskim meczu w lidze francuskiej, Auxerre 3-2 Lille, dwie bramki zdobył Ireneusz Jeleń

-.-


Re: Komentarze - Czary - 25-10-2009 20:55

Coś źle napisałem? Polski mecz bo grali trzej reprezentanci Polski. Jedyni nasi przedstawiciele w Ligue1.


Re: Komentarze - Foster - 25-10-2009 21:17

Nie, po prostu paolo ma w swoim składzie Jelenia. Irek strzelił dwie bramki, a on go nie wystawił Wink


Re: Komentarze - Miko - 25-10-2009 21:37

Żaden kiepski Beniajun mi nie strzelił bramki, bo przecież dla Poolu strzelali Torres i N'Gog van Gogh.


Re: Komentarze - Adis - 25-10-2009 22:54

SuperBerg. <cwaniak>

Btw. Mecz OM-PSG został przełożony z powodu wykrycia wirusa świńskiej grypy, wśród kilku graczy drużyny ze stolicy Francji. A Lucho miał strzelić jakąś brameczkę. :?


Re: Komentarze - Zashi - 29-10-2009 17:48

Idealnie. W skladzie mam:
FC Poznań United
Pomocnicy: Diego, Sławomir Peszko, Richard Knopper
Napastnicy: Wayne Rooney, Gabriel Agbonlahor, Joseba Llorente, Artur Wichniarek, Krzysztof Chrapek

Z czego:
Peszko - gra regularnie
Diego - czasami gra
Knopper - poza kadrą meczowa
Chrapek - kontuzja
Rooney - gra regularnie
Agbonlahor - gra regularnie

A dzisiaj przeczytalem info o Wichniarku:

Cytat:Poznańska prokuratura postawiła Arturowi W., byłemu reprezentantowi Polski w piłce nożnej, zarzut narażenia na około pięciomilionowe straty wierzycieli firmy, której był współwłaścicielem. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.

To ładnie. Tylko jedna trójka gra regularnie, a jeden nawet to moze w wiezieniu skonczyc...


Re: Komentarze - Miko - 29-10-2009 19:12

Lolek z Ciebie <niesforny>


Re: Komentarze - Zashi - 31-10-2009 22:26

Mata napisał(a):Nikaragua
Brown IAQUINTA fABIANO


Tymczasem:

Cytat:FC Nikaragua
Pomocnicy: Andrea Pirlo, Scott Brown
Napastnicy: Emanuel Adebayor, Leo Messi, Vincenzo Iaquinta, Marouane Chamakh, Miralem Sulejmani


Kto to jest fABIANO?


Re: Komentarze - Miko - 31-10-2009 23:31

Pewnie brak edita Smile


Re: Komentarze - Mata - 01-11-2009 09:54

Nie pierdolta głupot, Fabiano mam w składzie na pewno <cwaniak>

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/pilkarzyki-f41/draft-lato-2009-t1305.html">pilkarzyki-f41/draft-lato-2009-t1305.html</a><!-- l --> czarno na białym!