Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 16-05-2013 09:23

robaldo napisał(a):Nie bardzo rozumiem, jak można być fanem talentu Di Marii :/
i mówić że Nani w najlepszej formie nie ma startu do Di Marii. Argentyniec w formie potrafi dryblować, asystować, strzelać nie potrafił nigdy, biega za 2 ale poza tym to symulant straszny, śmieć najgorszy pod tym względem.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 16-05-2013 11:34

Zauważyłem, ze Undermain to taki Jaroldz w wersji Realowej Wink


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 16-05-2013 13:10

Zakontraktować CR7, Bale'a, Felainiego i Gundogana i niszczymy wszystkichSmile ot takie marzenia hehe.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 16-05-2013 13:48

Cytat: No fakt Di Maria jest szybszy. Ale poza okresem 2 miesięcy w tamtym sezonie kiedy miał formę absolutnie fantastyczną i przydarzyła mu się kontuzja to jest strasznie chimeryczny i nie umie sprzedać tego co potrafi. Mecz z Borussią w jego wykonaniu to kompletna tragedia.
W wykonaniu Ronaldo też, zwłaszcza ten na Bernabeu a nikt nie podważa jego umiejętności Wink
Gundogan... byłoby pięknie ale nie wierzę, że uda się wyciągnąć kogoś z BVB. Odszedł już Goetze, odejdzie pewnie Lewandowski i utrzymają kadrę. Gdybym mógł to właśnie bym sprowadził Gundogana, Di Marie i Thiago Alcantre(a pożegnał Andersona i Valencie).

A i mam jeszcze jedno lekarstwo na nasze problemy na skrzydle: http://www.transfermarkt.de/en/thomas-ince/profil/spieler_157368.html


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 16-05-2013 14:15

Tja, Valencia kaleka(który ma na swoim koncie świetne sezony w PL), a Ince(wyrzucony na bruk przez LFC) wybawieniem.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 16-05-2013 14:31

To że Borussia sprzedała Mario i prawdopodobnie odejdzie również Lewy może spowodować chęć odejścia innych ambitnych piłkarzy. Bo kto będzie strzelał bramki i je wypracowywał? Bez wzmocnień zostanie tylko Reus (którego chętnie bym widział u nas) Błaszczykowski i Gundogan, więc będzie im ciężko o podobne sukcesy... więc zdaje mi się że Gundogana nie było by tak trudno wyjąć w zależności jak długo ma jeszcze ważny kontrakt


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 16-05-2013 14:50

El Polako napisał(a):więc zdaje mi się że Gundogana nie było by tak trudno wyjąć w zależności jak długo ma jeszcze ważny kontrakt
Odszedł Gotze, a jak odejdzie Lewy to na pewno Borussia puści Gundogana... Zapomnij.Zresztą sam powiedział że zostaje na 100%


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 16-05-2013 14:55

Cytat:Tja, Valencia kaleka(który ma na swoim koncie świetne sezony w PL), a Ince(wyrzucony na bruk przez LFC) wybawieniem.
Ty tak na poważnie? :O
Valencia rozegrał sezon tragiczny, był prawdopodobnie najgorszym graczem w całej lidze a Ince ma dopiero 21 lat, jest młody i rozwojowy a w Championship miał fantastyczne statystyki(18 goli 14 asyst). Dodajmy do tego fakt, że można go pewnie kupić za rozsądne pieniądze bo kończy mu się za rok umowa... Dla mnie to jest absolutnie must have zakup.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 16-05-2013 15:09

W Championship to szalał już nie taki zawodnik. Z nimi ostrożnie, a po zakupie Zahy nie ma co ryzykowac kolejnym tego typu transferem. teraz trzeba pewniaka jak już.

Valencia był słaby w tym sezonie, ale w poprzednich świetny. Słabszy okres każdemu się zdarza, a Toninho niewątpliwie zasłużył sobie na szansę.

W ogóle masz tendencje do nadmiernego polegania na statystykach. Też je lubię, ale cyferki to jednak nie wszystko.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 16-05-2013 19:29

Cytat: Valencia był słaby w tym sezonie, ale w poprzednich świetny. Słabszy okres każdemu się zdarza, a Toninho niewątpliwie zasłużył sobie na szansę.
W ogóle masz tendencje do nadmiernego polegania na statystykach. Też je lubię, ale cyferki to jednak nie wszystko.
Świetny w poprzednich sezonach? Mówimy o jakimś innym Antonio Valencii? Gość od zawsze jest mega przeciętniakiem jeśli przychodzi do gry przeciwko poważnemu przeciwnikowi, w zeszłym sezonie ponabijał sporo asyst na strefie spadkowej. Zresztą już to kiedyś udowadniałem, że Valencia radzi sobie tylko ze słabymi rywalami.

Ince będzie do wzięcia za nieduże pieniądze(rok do końca kontraktu) więc warto podjąć "ryzyko". Jeśli klub nawet o niego nie powalczy to będzie poważny błąd. Na pewno wolę dać szansę młodemu świetnie rokującemu, niż wystawiać Valencie i się dziwić, że w Europie United nic nie osiąga.

Di Maria, Ince i środkowy pomocnik(Gundogan raczej nierealny, a to musi być ktoś gotowy do gry na poważnym poziomie) i finał LM w zasadzie pewny.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 16-05-2013 19:45

Undermine obczaj jak Valencia Cole`a objeżdzał jak Lewy Pepe Big Grin
Valencia może jest jednonożny , jeden zwód ale w formie jest bardzo użytecznym zawodnikiem.Ja daleki jestem oddawaniu zawodników po 1 słabym sezonie jeśli wcześniej nie zawodził.2 szansa się należy.
Nie wiem po co Ince, rozumiem lubimy młodzież ale jest Zaha, Powell i inni, Ince nie zagrałby zbyt wiele w sezonie 2013/14 w naszym klubie.

Ja jeśli bym miał coś zmieniać to srodkowy pomocnik i wymiana Younga na lepszego skrzydłowego.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 16-05-2013 19:48

Thomas Ince to jest kopia Valencii. Jedna noga, chujowe zwody.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Sirius - 16-05-2013 20:07

To ja z kolei nie rozumiem jak można bronić Valenci i chcieć sprzedawać Younga. Anglik miał sezon zepsuty przez kontuzje, więc jemu tym bardziej należy się szansa.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 16-05-2013 21:45

Undermine napisał(a):Na pewno wolę dać szansę młodemu świetnie rokującemu, niż wystawiać Valencie i się dziwić, że w Europie United nic nie osiąga.

Di Maria, Ince i środkowy pomocnik(Gundogan raczej nierealny, a to musi być ktoś gotowy do gry na poważnym poziomie) i finał LM w zasadzie pewny.

To jest po prostu niebywałe, co ja czytam :o


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 16-05-2013 22:52

Jeśli odpadanie w fazie grupowej albo w 1/8 to Twoja ambicja to nie sprawy.
(proszę nie wyjeżdżać z sezonem 10/11 bo wtedy akurat Valencia nie grał przez większość sezonu). A z tym składem wzmocnionym na newralgicznych pozycjach(skrzydła, środek pomocy) będziemy ustępowali tylko Bayernowi.