Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 09-08-2014 16:09

Może dlatego...
Cytat:The 26-year-old may be better known for his blistering pace, darting runs and crossing ability as part of the Colombia or Fiorentina attack, but he has in fact featured 28 times as a right wing-back over the past two seasons in Serie A so is clearly comfortable as part of a back five.
źródło:http://www.squawka.com/news/could-this-columbian-world-cup-star-excel-as-uniteds-new-wing-back/153072


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 09-08-2014 16:11

Piłkarska intelingecja + nie ładuje w rząd 16 miejsce 23. I w defensywie jest zdecydowanie lepszy.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 10-08-2014 08:03

Mnie to nic nie mówi. Zobaczymy, jak koleś ważący 66 kilo chce bronić w Premiership. Ja temu transferowi mówię zdecydowanie: nie. Może za 20 milionów jako uzupełnienie składu - to ok. Ale za 40?


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 10-08-2014 08:17

Spokojnie, Rafael też zaczynał od podobnej wagi, a teraz jaki koks się zrobił.

(10-08-2014 08:03)Mubinio napisał(a):  Może za 20 milionów jako uzupełnienie składu - to ok. Ale za 40?
Tak, Viola za 20 puści takiego grajka. Na łeb tam jeszcze aż tak nie upadli. Poza tym, jeśli kolumbianin zawita, to jako gracz pierwszego wyboru, a nie tylko uzupełnienie kadry.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 10-08-2014 08:33

Jeśli przyjdzie Cuardado to będziemy musieli się pożegnać z kimś z dwójki Rafael/Valencia, bo posiadanie trzech zawodników na jedną pozycję, przy braku w grze w LM jest bezcelowe. Pytanie kto poleci? Ciężko mi uwierzyć w odejście Valenci, skoro dopiero z nim podpisaliśmy kontakt. Jednak Antek na tournee grał co najwyżej średnio i może jest jednym z tych, którym LVG powiedział, ze mogą sobie szukać nowego klubu? A być może w klubie stracili cierpliwość do zdrowia Rafaela, jednak to wydaje mi się trochę nieprawdopodobne.

Co do samego transferu, zawodnik bardzo ciekawy. Ma dużo do zaoferowania w ofensywie, nie wiem jak z defensywą bo Seria A oglądam rzadko. Zobaczymy, ja tam nie mówię nie. Jeśli LVG go chce, to niech będzie. Dobrze by było zejść trochę z ceną, może jakaś transakcja wiązana?

A i jeszcze słówko na temat Belga, który właśnie przeszedł do Barcelony. 15 mln i 100 tys/per week za zawodnika, który ma rok kontraktu a do tego stracił ostatnie dwa sezonu jako rezerwowy? Śmiech na sali, Wenger ubił bardzo dobry interes w zaistniałej sytuacji.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 10-08-2014 08:59

[Obrazek: 10534085_757990640925268_7855237822553527975_n.png]

Taki mały OFFTOP - Arsenal jest świetny pod kątem ubijania interesów z Barceloną.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 10-08-2014 09:10

Dobre jest także to, iż jest to zawodnik szalenie uniwersalny, nie przyspawany do jednej pozycji. Grywał już jako wahadłowiec, oraz wie na czym polega gra w systemie 4-3-3 i to na każdej pozycji w przodzie, który także możemy stosowac. Jak dla mnie taki piłkarz to skarb. Przyda się, nie tylko na następne rozgrywki, ale i na kolejne lata.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 14-08-2014 19:43

Co myślicie o transferze Boruca? Lindegaard odchodzi, więc wypadałoby mieć kogoś solidne w razie W. Nasi młodzi bramkarze nie należą do najlepszych, więc trochę ryzykowanie zostawać tylko z jednym GK na poziomie. Artur w Świętych raczej przyszłości nie ma, bo przyszedł Forester i to on ma być numer 1. Uważam, że transfer Polaka byłby dla nas dobrą opcją. Oczywiście pod warunkiem, że Artur zgodzi się na role nr 2. De Gea musi czuć czyjś oddech na plecach by ciągle starał się poprawiać, a poza tym Boruc może go kilku rzeczy nauczyć bo sam z niejednego pieca jadł chleb.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 14-08-2014 20:27

no bez przesady. Big Grin szkoda Artura, aby się marnował na ławce.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - allfanmu - 14-08-2014 20:54

Amos by chyba popełnił samobójstwo. Tyle czekać, grać na wypożyczeniach, żeby znowu stać się numerem 3. Gość jest cierpliwy od 2008 roku. Pora jego cierpliwość wynagrodzić. Z całym szacunkiem do Artura, też myślę, że jest dla niego zdecydowanie lepsze miejsce niż United. I być może lepsze niż Southampton.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 14-08-2014 21:26

Nie będę obiektywny bo gościa nie trawię jak nikogo na świecie, ale jestem na nie. Jeśli Amos jest cokolwiek wart to dać mu szansę, jak nie to sprowadzić kogoś nieco młodszego bo Boruc to nawet jakby pożyczył od Edwina sok z gumijagód to ile pogra, 2 lata?

Cuardado nie przyleci z Fiorentiną do Warszawy, a przylatują wszyscy pozostali czołowi piłkarze Violi.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kamill - 16-08-2014 21:24

Wh Sky Sports Mehdi Benatia jest w drodze do Anglii. Roma przyjęła ofertę United. Nareszcie.

https://twitter.com/JimWhite/status/500685526861885441


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 18-08-2014 20:45

Michał trochę nie rozumiem Twoich narzekań na temat Di Mari. Facet ma za sobą kapitalny sezon, w którym był jednym z ważniejszych ogniw Realu. 12 bramek i 23 asysty jak na pomocnika to bardzo dobry wynik. Swoją wysoką formę Argentyńczyk potwierdził na MŚ. To klasowych zawodnik, który z miejsca podniósłby poziom naszego zespołu. Pytanie tylko gdzie go zmieścić. Przy 3-5-2 może grać na miejscu Maty bądź jako drugi napastnik, a w 4-3-3 może grać praktycznie na każdej pozycji w ofensywie. Takiego zawodnika u nas nie ma. Angel jedną akcją może przesądzić o losach spotkania.

Co prawda nie lubię go, nie lubię jego stylu jednak ciężko jest mu odmówić niesamowitych umiejętności. 50 mln funtów za takiego zawodnika, będącego w tak wysokiej formie to w obecnych czasach bardzo przystępna cena. Wystarczy spojrzeć na sumy za jakie szli Bale czy James. Dla mnie niepojęte jest, że Real zamiast docenić swojego zawodnika woli wydawać mnóstwo pieniędzy na kolejnego, ale taka ich polityka. Barcelona kupiła Suareza to oni musieli odpowiedzieć jakimś innym wielkim transferem.

Mimo wszystko wolałabym jednak byśmy w pierwszej kolejności dokupili klasowego zawodnika do Herrery. Fletcher jako alternatywa jest bardzo dobry, a Carricka po powrocie do zdrowia próbowałbym jako obrońcę w 352.


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 18-08-2014 20:55

Piłkarsko nie mam prawie nic do zarzucenia Di Marii. Nic poza tym, że tak naprawdę zaczął błyszczeć dopiero kiedy został przesunięty do środka, a my jak wiadomo - mamy tam kłopoty bogactwa.

A tak poza tym to nigdy go nie trawiłem za jego nury i jeśli pomyślę, że mamy wydać na niego 50 mln funtów(co czyniłoby go naszym najdroższym zawodnikiem ever) to mam mocno mieszane uczucia. Również z powodów o których wspomniałeś na końcu swojego posta Smile


RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 19-08-2014 11:45

Wydaje się, że Rojo już klepnięty. Co sądzicie? Może nie jest to ten przywódca obrony, którego nam potrzeba, ale IMO transfer bardzo dobry. Po pierwsze, chłopak jest w idealnym wieku na takie przenosiny, po drugie, może zagrać i na środku i na lewym wahadle. A mi jest chyba coraz bliżej zdania, że na wahadle jednak powinni grać ludzie, którzy pojęcie o obronie mają, a już na pewno nie coś takiego, jak Young na lewym. Ale to się jeszcze okaże.

Dalej, chłopak bardzo podobał mi się na mundialu. Co prawda nie było nam dane oglądać go na stoperze. Ale ma dwie BARDZO ważne cechy. Sprawia wrażenie gościa bardzo pewnego w swoich interwencjach i w tym co robi oraz jest bardzo charakternym zawodnikiem. Taką walką, zadziornością jest podobny do Jonesa.

Może ten transfer to nie powód do fapu, ale ja jestem bardzo zadowolony.