Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Foster - 11-08-2010 20:34

Mata, Czary, nmz - podejmijcie decyzje. Mnie to obojętne... Jak postanowicie tak będzie.

Tak będą żelazne trójki Wink


Re: Komentarze - Adis - 11-08-2010 21:40

Wszyscy trzej wypowiadaliśmy się już w związku z inauguracyjną kolejką. :tuptup:


Re: Komentarze - Czary - 11-08-2010 23:03

Przekładamy i spokojnie kończymy draft. Smile

//Amen. /Adis


Re: Komentarze - Adis - 12-08-2010 11:52

A ja łudziłem się, że Bastos doczeka do 7-ej kolejki draftu. <ściana>


Re: Komentarze - Wróg Arsenalu - 12-08-2010 11:57

Adis napisał(a):A ja łudziłem się, że Bastos doczeka do 7-ej kolejki draftu. <ściana>
Ja natomiast nie podejrzewałem fidaina, że mi go podbierze przed samym nosem... Smile


Re: Komentarze - Lasq - 12-08-2010 13:06

A ja byłem pewny, że on już dawno wzięty. Byłem w szoku, że jednak nie Tongue

@Adis: Ja sie łudziłem, ze Dzsudzsak doczeka do 3 Big Grin Big Grin


Re: Komentarze - Foster - 12-08-2010 20:12

Zgodnie z Waszą wolą, pierwsza kolejka została przeniesiona na 20-22 sierpnia. Najprawdopodobniej wtedy też odbędą się pierwsze mecze w pucharze, ale to jeszcze do ustalenia i jak zapadnie decyzja zostaniecie poinformowani.

Po raz kolejny proszę o przyśpieszenie wybierania zawodników w drafcie! Ostrzegam, kolejnego przeniesienia kolejki nie będzie.


Re: Komentarze - paolo - 12-08-2010 20:35

Foster napisał(a):Po raz kolejny proszę o przyśpieszenie wybierania zawodników w drafcie! Ostrzegam, kolejnego przeniesienia kolejki nie będzie.

Sorry, że dopiero teraz wybrałem, ale siedzenie przed kompem w takie słoneczne popołudnie byłoby grzechem. Wink A czekałem na Mikołaja prawie do 15:00.


Re: Komentarze - Adis - 12-08-2010 20:54

I dlatego za rok wybieramy na czacie! ^^ wiem wiem, powtarzam się


Re: Komentarze - Mata - 12-08-2010 21:37

Adis masz moje błogosławieństwo :tuptup:


Re: Komentarze - Czary - 13-08-2010 14:06

Aiden McGeady odchodzi do Rosji, a tym samym odpada z naszych Piłkarzykowych zmagań.


Re: Komentarze - Adis - 15-08-2010 09:25

Wróg Arsenalu napisał(a):Wrogie Oddziały - Mamadou Niang

Sory Czary, Miko i wszyscy którzy czekali bym wybrał, ale nie mogłem się zdecydować. Zakładałem już tak przeróżne warianty, kto w jakiej lidze gra, jaki ma status w drużynie i jaki może być przyszły sezon w jego wykonaniu plus moje przewidywania jak mogą wybierać pozostali użytkownicy. Smile I tak, wciąż nie wiem czy dobrze zrobiłem biorąc trzeciego napastnika, a nie pomocnika by skompletować podstawową trójkę. Od wyboru fidaina, aż do tej pory się zastanawiałem - z przerwą na prawie godzinną jazdę rowerem, bo myślałem że zwariuje. :plask: Do jutra już tutaj nie zaglądam. :lol:
Chyba przegapiłeś jeden istotny szczegół... Niang właśnie dołączył do Fenerbahce, a od pewnego czasu było głośno o tym. Tongue


Re: Komentarze - Czary - 15-08-2010 10:56

To było dawno i wtedy jeszcze info nie było aktualne. Tongue


Re: Komentarze - Adis - 15-08-2010 11:01

Wróg wybrał Nianga 5 sierpnia, natomiast dzień wcześniej było info o tym, że "Niang chce odejść, Marsylia się nie zgadza". Tongue


Re: Komentarze - Jaroldz - 15-08-2010 12:16

Tak samo ja przegapiłem sprawę z McGeady'm z Celticu, któremu się zachciało wyjechać do ligi rosyjskiej.