Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Adis - 29-08-2011 23:11

Sugestia dla Kaki - Forlan przeszedł do Interu, dwa Twoje pierwsze wybory draftu (Cavani + Forlan) będą się blokować wzajemnie w jednej lidze. Spróbuj jednego z nich opchnąć na rynku transferowym, może ktoś będzie zainteresowany.


Re: Komentarze - RedLucas - 30-08-2011 10:17

Ehhh, prawie urwałem punkt Czaremu Wink Wystarczyło, że Cardozo ukułby jeszcze raz, albo ten nędzny Radović trafił.


Re: Komentarze - rav10 - 30-08-2011 10:20

Adis napisał(a):Sugestia dla Kaki - Forlan przeszedł do Interu, dwa Twoje pierwsze wybory draftu (Cavani + Forlan) będą się blokować wzajemnie w jednej lidze. Spróbuj jednego z nich opchnąć na rynku transferowym, może ktoś będzie zainteresowany.

Dokładnie. Może taka wymiana za Ozila, albo Di Marie? :-D


Re: Komentarze - Czary - 30-08-2011 14:51

RedLucas napisał(a):Ehhh, prawie urwałem punkt Czaremu Wink Wystarczyło, że Cardozo ukułby jeszcze raz, albo ten nędzny Radović trafił.

[Obrazek: 33003d1255177843-cristiano-ronaldo-cristiano.jpg]

"Prawie!"

A tak poważnie mówiąc to już myślałem, że będzie lipa po tym jak szybko na prowadzenie Benfice wyprowadził Cardozo...


Re: Komentarze - kaka - 31-08-2011 13:09

Adis, dzięki za rady. Na razie mam mało czasu na cokolwiek. W najbliższym czasie przemyśle dobrze sprawę i poinformuje o mojej decyzji.


Re: Komentarze - Kosma - 31-08-2011 13:29

kaka napisał(a):Adis, dzięki za rady. Na razie mam mało czasu na cokolwiek. W najbliższym czasie przemyśle dobrze sprawę i poinformuje o mojej decyzji.

Tylko, że termin zmian upływa 1. wrześnie Smile


Re: Komentarze - Adis - 01-09-2011 09:38

Nie mam dla Ciebie Redzio dobrej wiadomości. Matavz w PSV, tak więc Toivonen wraca do pomocy. :-D


Re: Komentarze - Intel - 01-09-2011 10:23

Robak, nie wiem, jak ci to powiedzieć, ale...

Główną rolą Diego Forlana będzie podawanie do Giampaolo Pazziniego. Ale nie smuć się, kupiłeś od Kaki napastnika kompletnego (tylko, że takie cofniętego). Będziesz mógł patrzeć, jak ci twój Urus asystuje. Smile


Re: Komentarze - robaldo - 01-09-2011 10:36

Całe szczęście, że mój nowy nabytek nie czyta takich głupot. Warte podkreślenia jest bowiem także to, że Forlan stworzy atak marzeń z Suarezem, a chyba nie muszę Ci przypominać jakie spustoszenie sieją razem w reprezentacji. A Twój Pazzini przy tej dwójce wygląda nieco marnie :oops:


Re: Komentarze - RedLucas - 01-09-2011 15:12

Adis napisał(a):Nie mam dla Ciebie Redzio dobrej wiadomości. Matavz w PSV, tak więc Toivonen wraca do pomocy. :-D

Nieprawda, Ola dalej musi grać w ataku :mrgreen:


Re: Komentarze - Czary - 01-09-2011 16:27

Pomoc lub ławka Big Grin


Re: Komentarze - Mata - 01-09-2011 16:55

RedLucas napisał(a):
Adis napisał(a):Nie mam dla Ciebie Redzio dobrej wiadomości. Matavz w PSV, tak więc Toivonen wraca do pomocy. :-D

Nieprawda, Ola dalej musi grać w ataku :mrgreen:


Adaś ma rację, cierpiałem z tego powodu przed rokiem po zakontraktowaniu Lensa :cry:


Re: Komentarze - Kosma - 01-09-2011 17:52

A tu jeszcze dla Fosta odnośnie ostatniej kolejki (z FB Wroga):
:arrow: <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=uf7P-QTjstI">http://www.youtube.com/watch?v=uf7P-QTjstI</a>

<gafa>


Re: Komentarze - Mata - 04-09-2011 15:41

Sprawdźcie swoje składy czy piłkarze nie zmienili klubów pod koniec okienka transferowego.

Powoli biorę się za terminarz pucharu i lada moment dodam pierwszą kolejkę.

Pamiętajcie. Wystawiłeś piłkarza w lidze, nie możesz go umieścić w pucharze.


Re: Komentarze - Zashi - 04-09-2011 20:16

Możecie u mnie w składach wpisać ładnie Klaas-Jan Huntelaar zamiast samego nazwiska? Do tego z błędem. Wink