Redcafe.pl - Manchester United Forum
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=1669)



Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 18-04-2008 11:00

radzio napisał(a):Nie trzeba się wylogować, tutaj to liczy od ostatniej wizyty
O tym mówię. Ostatnia wizyta czy logowanie to w moim rozumieniu jedno i to samo. Tongue


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - Oskar - 18-04-2008 20:24

Ja nawet, gdy wyłączam i włączam internet widzę te same nowe posty Sad


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kula - 18-04-2008 21:39

Może sobie ustaw kasowanie cookies.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 19-04-2008 10:44

Oskar napisał(a):Ja nawet, gdy wyłączam i włączam internet widzę te same nowe posty Sad
Hmm w sumie to mnie to nie dziwi Big Grin, ale spokojnie, będzie to poprawione Big Grin

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/galeria/">galeria/</a><!-- l --> - proszę o sugestie etc :twisted:


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lucas - 19-04-2008 10:46

No może być, tylko raaaadzio noo, zrób to coś dla mnieee Tongue


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 19-04-2008 10:52

Moja opinia po pewnym czasie funkcjonowania forum:
Radzio mógłby robić na czterech forach na raz za admina, a i tak by nic nie kulało :twisted: Nic tu nie potrzeba, a on dodaje i wymyśla kolejne fajne opcje :shock:


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mucha - 19-04-2008 10:57

Weź bo radzio się wzruszy Big Grin


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 19-04-2008 10:59

muszeq napisał(a):Weź bo radzio się wzruszy Big Grin
Zasmarkałem klawiaturę i beczę <gafa> takie miłe słowa chlip chlip


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Oskar - 19-04-2008 11:28

Zauważyłem mały błąd Wink Otóż jest zmiana, że klikajac na nick, automatycznie jest on wpisywany do 'szybkiej odpowiedzi', a klikając na avatar przenosimy się do profilu użytkownika. Problem jest gdy user nie ma avatara, a kilkając na jego nick nie możemy zobaczyć jego profilu Wink


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 19-04-2008 11:30

Oskar napisał(a):Zauważyłem mały błąd Wink Otóż jest zmiana, że klikajac na nick, automatycznie jest on wpisywany do 'szybkiej odpowiedzi', a klikając na avatar przenosimy się do profilu użytkownika. Problem jest gdy user nie ma avatara, a kilkając na jego nick nie możemy zobaczyć jego profilu Wink
Kliknij sobie w login pod tematem postu ;-), ten przenosi już do profilu. Spróbuję to poprawić, ale to na sam koniec zostawię Big Grin


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lasq - 19-04-2008 14:46

Hmmm... a ja wspomnę znów o możliwości ignorowania tematów. Wiem, że się powtarzam ale zauważyłem że powstaje coraz więcej tematów typu "Redcafe pomaga" czy "Kółko wzajemnej adoracji", które, bez obrazy, ale nie wszystkich interesują a strasznie śmiecą w okienku "nowe posty".

Co do galerii to całkiem fajna, chociaż jeszcze nie testowałem ale pomysł dobry. Mam tylko pytanie - czy do grafik swoje prace będą mogli wrzucać wszyscy z ponad 20 postami czy tylko jakaś grupa użytkowników oznaczona jako "graficy"?

Pozdrawiam,

@Dół:

radzio napisał(a):Tak wiem ;-). I pamiętam o tym. I będzie to wprowadzone, ale tutaj wszystko muszę robić ręcznie. To nie jest phpbb by przemo gdzie mogę jednym kliknięciem coś włączyć wyłączyć ;-). Nie bój żaby, taka funkcja też będzie ;-).

Przepraszam, już się nie czepiam Wink


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 19-04-2008 14:49

fidain napisał(a):Co do galerii to całkiem fajna, chociaż jeszcze nie testowałem ale pomysł dobry. Mam tylko pytanie - czy do grafik swoje prace będą mogli wrzucać wszyscy z ponad 20 postami czy tylko jakaś grupa użytkowników oznaczona jako "graficy"?
Wszyscy będą mogli wrzucać, limit 20 postów jest po to, aby ktoś kto się zarejestrował kilka minut wcześniej nie mógł zrobić syfu tam. A tak to nie nabije sobie 20 postów więc jest to proste i skuteczne zabezpieczenie :-). Ale jeśli będzie to konieczne to wrzucać do "Grafiki" będą mogli tylko graficy, ale myślę, że nie będzie takiej potrzeby.

fidain napisał(a):Hmmm... a ja wspomnę znów o możliwości ignorowania tematów. Wiem, że się powtarzam ale zauważyłem że powstaje coraz więcej tematów typu "Redcafe pomaga" czy "Kółko wzajemnej adoracji", które, bez obrazy, ale nie wszystkich interesują a strasznie śmiecą w okienku "nowe posty".
Tak wiem ;-). I pamiętam o tym. I będzie to wprowadzone, ale tutaj wszystko muszę robić ręcznie. To nie jest phpbb by przemo gdzie mogę jednym kliknięciem coś włączyć wyłączyć ;-). Nie bój żaby, taka funkcja też będzie ;-).


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kula - 20-04-2008 18:32

Taki mały problem, jako że nie specjalizuje się w spamowaniu i innych kółkach różańcowych, najwięcej tematów piszę w tematach przed/pomeczowych a te są po pewnym czasie wrzucane do archiwum.

Efekt w profilu :

Najbardziej aktywny na forum:
Archiwum tematów
(35 postów / 21.34% Twoich postów)

Smile


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 20-04-2008 18:36

Kula napisał(a):Taki mały problem, jako że nie specjalizuje się w spamowaniu i innych kółkach różańcowych, najwięcej tematów piszę w tematach przed/pomeczowych a te są po pewnym czasie wrzucane do archiwum.

Efekt w profilu :

Najbardziej aktywny na forum:
Archiwum tematów
(35 postów / 21.34% Twoich postów)

Smile

No rzeczywiście trochę to nie teges ;D. Może archiwum trochę swoją formę zmieni, ale nie bój żaby coś wymyślimy ;]


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mucha - 20-04-2008 18:42

Ale to taki wielki problem? Bez przesady, to tylko mała statystyka Smile