Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #16
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Ehh, niestety przegraliśmy. Fatalnie wypadł Golański, bardzo słabiutko Zurawski, Krzynówek i Smolarek. Naszym najlepszym zawodnikiem był Roger. Ogólnie to Leo musi coś zrobić z obroną bo grali FATALNIE. No to co odwalał Goliński, choć go tłumaczy zmiana pozycji.

Jednak sądze, że zaprezentowaliśmy się lepiej niż Austria czy też Chorwacja. Teraz Rgoer musi grać od pierwszej minuty, podobnie Saga. Dobrze, że najgroźniejszego rywala mamy za sobą. Teraz celem sa Austryjacy, brakuje im napastników, tak smao jak nam, ale mam nadzieje, że z nimi wygramy, by nie zakończyć kolejnego turniej na 3 meczach.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
08-06-2008 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Lukas napisał(a):Jedyny pozytywny aspekt z naszej strony to był chyba Roger-wniósł niesamowicie dużo ożywienia w nasze szeregi.
W pierwszej połowie podobała mi się gra Lewandowskiego. Widać, że wie o co chodzi na jego pozycji. Niezły w defensywie, a przede wszystkim wreszcie mamy piłkarza, który potrafi rozrzucić grę na skrzydło długim i niezwykle dokładnym podaniem. Gdyby mu jeszcze strzały wychodziły. Ale też brawa, że chociaż on próbował. Z taką grą nie ustępował niemcom.
Szkoda, że większość naszych grała kichę. W drugiej połowie to już właściwie grało dwóch , trzech zawodników na prawym skrzydle. A reszta to chyba się na Macedonię albo Albanię co najwyżej nadaje, bo przegrywając 0-2 się walczy, a nie oddaje inicjatywę rywalom.


Fan United od 1992 roku
09-06-2008 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Viking - Golański, nie Goliński ;]

a mowilem wamn nie podniecajcie sie... przegralismy, tak jak podejzewalem. Teraz porazke z Niemcami wynagrodzi mi TYLKO zwyciestwo w calej imprezie ;(

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
09-06-2008 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Jestem załamany grą całej linii obronnej! Jedynie Wasilewski nabiegał się do końca. No i co, że bramka padła po spalonym. Nie radziliśmy sobie z tym ustawieniem napastników Niemców. Bardzo widać to było w analizie Czesia Wink

Gra Rogera była cudna, zagrał najlepiej ze wszystkich. Szkoda, że jeszcze jest mało zgrany ze zespołem. Obrońcy niemieccy nie radzili sobie z jego dryblingiem. Bałem się tylko aby go nie sfaulowali bo to nasza ostatnia deska ratunku na tych ME.

Żurawski kręcił po meczu w wywiadzie. Bąk dał d*** po meczu. Golański zawalił gola ale przynajmniej potrafił odpowiedzieć na kilka pytań Kołtonia. W ataku postawmy na Sagana.
09-06-2008 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Viking napisał(a):to co odwalał Goliński

Poza błędem zagrał dosyć dobre spotkanie.

Roger zdecydowanie najlepszy w naszej reprze, + dla Lewandowskiego i Boruca. Żurawski kompletne dno. Ebi się starał walczył, ale co z tego jak wszystkie piłki były do niego kierowane górą gdzie był bez szans z dwoma środkowymi wieżowcami reprezentacji niemiec.


http://pl.youtube.com/watch?v=fB39z8l5O54
porządny gość

Pele good, Maradona better, George Best
09-06-2008 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
dende napisał(a):Roger zdecydowanie najlepszy w naszej reprze, + dla Lewandowskiego i Boruca. Żurawski kompletne dno. Ebi się starał walczył, ale co z tego jak wszystkie piłki były do niego kierowane górą gdzie był bez szans z dwoma środkowymi wieżowcami reprezentacji niemiec.

Podpiszę się, ale dałbym również + dla Wasilewskiego, który robił za prawego i środkowego obrońcę oraz prawego pomocnika, próbował uderzać na bramkę Lehmanna. Przy golu nie miał szans, z natury napastnicy są szybsi niż obrońcy, a Niemcy to udowodnili. Również niezłe zawody rozegrał Wojtek Łobodziński i Michał Żewłakow.
A w następnym spotkaniu postawiłbym na Rogera zamiast Dudki i Sagana zamiast Żurawskiego(10% szans) oraz coś poszperał w obronie, bo kurde źle się dzieje z lewą i podstawą lewej (Bąk). Może zamiana pozycji Bąka z Żewłakiem i wprowadzenie Jopa/Kokoszki ew. Radomskiego.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-06-2008 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
paolo napisał(a):ew. Radomskiego.

Przecież jego nawet na ME nie ma! Postawmy jeszcze raz na Bąka i Żewłakowa. Niczym nie ryzykujemy, a pastwieniem Kokoszki już bardziej.
09-06-2008 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Miko napisał(a):Jestem załamany grą całej linii obronnej!

Też jestem załamany. To co odwalili w obronie to koszmar. Dzięki szczęściu i dobrej grze Boruca skończyło się tylko 2:0. Ballack potwierdził swoją wysoką formę. Ciekawie zapowiada się postać Podolskiego na tych Mistrzostwach Smile
09-06-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matrix4989 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
No i znowu przegrana, która boli podwójnie: raz, że to byli niemcy i drugi raz, że obie bramki zdobył...Polak
Najbardziej jednak wkurzyła mnie wypowiedź Podolskiego, który mówi, że jego serce bije dla Polski, a jednak strzela jej bramki...oczywiście od tego on jest w kadrze niemiec, ale niech nie "pieprzy" takich rzeczy, bo aż żal słuchać...wracając do meczu to trzeba powiedzieć otwarcie, że Polska zaprezentowała się lepiej niż 2 lata temu, gdyby nie dwa rażące błędy w obronie i trochę więcej szczęścia to kto wie. Na pewno dobrze w tym meczu zagrali Boruc, Roger, Lewandowski, Wasilewski, Żewłakow całkiem przyzwoicie Piszczek. Po Ebim spodziewałem się trochę więcej, ale chłopak chyba się rozkręci, to samo z Krzynówkiem. Golański też nie grał źle, ale błąd który popełnił nie powinien mieć miejsca. Łobodziński starał się, ale różnie mu to wychodziło. To na pewno nie był mecz Jacka Bąka (znowu), myślałem, że po pierwszej wpadce z nieudaną pułapką offsidową lepiej ustawi obronę, niestety w podobnej akcji środkiem pola przeszło prostopadłe podanie dzięki któremu "niemiecka" para napastników znalazła się sam na sam z naszym bramkarzem. Co do Żórawskiego to miał on świetną okazję do zdobycia bramki, ale ją zmarnował.

Trener pewnie wyciągną już wnioski z tego spotkania i jestem pewien, że z Austrią zagramy jeszcze lepiej, choć łatwo nie będzie...

Jeśli wiara czyni cuda muszę wierzyć, że się uda.
09-06-2008 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Matrix4989 napisał(a):Żórawskiego

Żurawskiego Wink

Co do Poldka to szkoda chłopaka, chciał grać dla nas ale nasi wybitni przedstawiciele pzpn-u nie wyrazili na to zgody to teraz wszyscy na tym cierpią.

Kołtoń przesadził mówiąc że strzela nam bramki ze łzami w oczach. Tongue

Co do drugiego "polako-niemca" pana Klosego to 3 mu w 4

Pele good, Maradona better, George Best
09-06-2008 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
misteriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Kubica wygrał niemieckim bolidem,
Niemcy wygrali polskim napastnikiem
10-06-2008 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości