Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2732
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli chodzi tam jeszcze o tego Younga. To po stronie zawodnika AV jest to, że jest Anglikiem, ograny w lidze, obecnie na wyższym równiejszym poziomie. Za to przy Alexisie można postawić tylko rzekomo większy potencjał, którego ja osobiście nie widzę.

Co do Jonesa, no to wszystko pięknie, ładnie - Anglik, przeogromny talent itp, itd. ALE pytam się po chuj nam wzmocnienie na tej pozycji? Środek obrony jest ostatnim miejscem do którego szukałbym wzmocnień. Jeszcze jestem ciekawy, ile za niego zabulimy. Bo jeśli to ma być jakieś 20 mln, a pewnie jest, no to sorry bardzo, średnio mi się widzi. Oczywiście jeśli starczy kasy na wzmocnienie reszty koniecznych tego pozycji, to się przymknie na to oko. Ale jeśli zostaniemy ze środkiem takim, jaki mamy, to będzie to troszkę żenujące. Poza tym to co żegnamy się z Jonnym? Ja wolałbym postawić jednak na naszego wychowanka, co nie zmienia faktu, że mam przeczucie, iż ten gość niedługo będzie rozpierdalał system.

A może jeszcze inaczej, może żegnamy się z Vidą? W sumie gdybyśmy zostali z Rio, Chrisem, Jonnym i Philem to bym nie rozpaczał, aczkolwiek mogłoby to nie wypalić. No i ostania opcja - może Fergie spogląda daleko w przyszłość, kiedy to byłaby rotacja pomiędzy Philem, Chrisem, a Jonnym. Cóż, pożyjemy, zobaczymy Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-06-2011 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 08-06-2011 16:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości