Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3110
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja tam nie mam napinki na tego Sneijdera. Bardziej do środka wolałbym Modrica, no ale tu wiadomo jak jest. W środku szału nie ma ale czarnej rozpaczy również, choć jak przeglądam serwisy poświęcone United to co poniektórym świat się chyba zawalił, na wieść o odpuszczeniu zakontraktowania Holendra. W sumie tego posta mógłbym zakończyć stwierdzeniem, że dopóki Ferguson jest u steru, dopóty w ogóle nie martwię się o teraźniejszość i przyszłość United. Dla wątpiących mam jednak kilka argumentów za tym, że będzie dobrze: W poprzednim sezonie na dobrą sprawę brakowało skuteczności na wyjazdach, za to na OT jechaliśmy wszystkich równo (nie wnikam już w męczarnie z Boltonem czy wpadkę z WBA), myślę że drugi sezon z kolei obędzie się już bez takiej mizerii na boiskach przeciwnika. Dwa, to brak poważnych wzmocnień rywali do tytułu. Numero trzy to jeszcze większy potencjał w ofensywie: doszedł świetny Young, Nani (co potwierdził mecz z city oraz okres przygotowawczy) dojrzewa, wciąż staje się lepszym zawodnikiem, (oby) zdrowy Antonio, plus przepych w ataku (brak problemów osobistych Roo, drugi - oby jeszcze lepszy - sezon Javiera, zdeterminowany Berba, ambitny i waleczny Welbeck, no i Owen z Makedą 8-) ). Jeszcze czwóreczka, to o czym wspominał sam SAF - dobrze przepracowany okres przygotowawczy do sezonu.
Ja jestem optymistą, bardzo bardzo optymistą.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-08-2011 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 13-08-2011 13:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości