Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #3111
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja tam nie widzę problemu. W poprzednim sezonie graliśmy taką samą linią pomocy. Odszedł tylko Scholes, który i tak nie pełnił ważnej roli, a przyszedł Cleverley - czyli młoda krew i z pewnością piłkarz, który doda nam dużo energii w drugiej linii. Zostaje Carrick, który moim zdaniem prezentuje dobrą formę i w obliczu odejścia Scholesa przejmie więcej obowiązków na siebie. Doświadczenie mu w tym bardzo pomoże. Jest także Anderson. Ciężko oceniać, jak będzie się prezentował, ale ja uważam, że to odpowiedni czas, aby chłopak zaczął pełnić ważniejszą rolę już dziś, a nie z nadzieją na przyszłość. I do tego Fletcher - zobaczymy jak będzie wyglądał po powrocie, ale Fletcher w formie to jeden z lepszych box-to-box w Premier League. No i oczywiście Giggs, który z pewnością nieraz udowodni, że przeżywa drugą młodość.

Jak to daniel powiedział, nie ma szału, ale nie ma też tragedii. Rok temu z podobną linią pomocy (IMO w tym sezonie będzie wyglądało to lepiej) z łatwością zdobyliśmy Premier League (i to pomimo wielu wpadek i straconych w końcówkach meczów punktów!) oraz doszliśmy do finału Ligi Mistrzów, eliminując Chelsea, która zdaniem wielu ludzi służy jako przykład sprawnej drugiej linii. Nie ma co dramatyzować. Tak naprawdę wielu kibiców (i naszych i przeciwnych drużyn) patrzy na nasz środek pomocy poprzez pryzmat nazwisk. Bo kimże jest Carrick, lider naszej drugiej linii? A ja nie boje się zaryzykować, że dla mnie to jeden z lepszych w Europie piłkarzy na swojej pozycji. Nie gra efektownie, ale dzięki niemu niejednokrotnie potrafimy przejmować kontrolę. To samo tyczy się Fletchera, dla wielu uznawanego za drewno, a jak wspomniałem Szkot w formie jest bardzo dobrym zawodnikiem. I można wymieniać tak dalej, bo Chelsea ma Essiena, Lamparda. Gdzie tam nasz środek pomocy przy nich? A w rzeczywistości te Carricki, Fletchery i starzejące się Giggsy udowadniają, że niczym nie ustępują czołowym nazwiskom.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-08-2011 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 13-08-2011 14:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości