Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3119
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel napisał(a):Carrick liderem drugiej linii? No ciekawe. Do Michaela nic nie mam, poza tym, że nie może ustabilizować formy, w którą według Ferga ten wchodzi koło listopada, trzymając się tej optymistycznej wersji, 2,5 miesiąca na boisku biega gość grający na pół gwizdka.
Nigdzie nie określiłem Michała jako lidera drugiej linii i nie określę, bo to nie ten typ zawodnika - to raz. Dwa, Carrick przez 2,5 miesiąca gra na pół gwizdka? :lol: Nie od dziś wiadomo, że Anglik dłużej niż wszyscy wchodzi w sezon i na pokaz jego pełni umiejętności musi poczekać te góra dwa miesiące, nie oznacza to jednak, że przez ten czas gra on fatalnie czy na pół gwizdka. Po prostu nie wykonuje swojej roboty tak świetnie jak później. Nie oznacza to jednak, że gra słabo. Gra dobrze, robi swoje.
Resztę już w sumie opisał mucha, więc poza postawieniem mu piwa, nic więcej zrobić ani napisać nie mogę Wink

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
13-08-2011 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 13-08-2011 18:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości