Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #3123
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):robaldo napisał(a):Ferguson potrafi grać w Anglii i Manchester również potrafił i potrafi niemal każdym składem, a już na pewno tegorocznym. Z tym, że jest jeszcze Liga Mistrzów i tam już nawet nie wspominając o Barcelonie, będzie choćby taki Real Madryt, który uważam za wyznacznik naszej siły poza granicami Anglii.


Zarówno w poprzednim, jak i jeszcze parę lat wstecz Ferguson pokazał jak się powinno grać w LM i ukazują to nasze ostatnie wyniki w tym pucharze.

Te wyniki są bardzo, ale to bardzo mylące. W tym czasie wygraliśmy z Arsenalem i dwukrotnie z Chelsea, a więc zespołami z naszej rodzimej ligi, z którymi tak jak pisałem potrafimy sobie radzić świetnie. Poza nimi pokonaliśmy jeszcze słabiutki Milan, starą Barcelonę, no kiedyś jeszcze Inter, który też nie błyszczał. A reszta zwycięstw...no cóż trzeba sobie powiedzieć, że odprawialiśmy europejskich średniaków, bo szczęście w losowaniach ostatnich edycji Ligi Mistrzów mieliśmy niebywałe. No a teraz z kim przegraliśmy, dwukrotnie z Barceloną i Milanem, który wtedy był kapitalnym zespołem. Właściwie tylko te zespoły, wyłączając z zestawienia drużyny angielskie, były w swoim czasie naprawdę mocne, więc nie przesadzałbym z tą naszą siłą w Europie.

daniel napisał(a):Oczywiście, że nieSmile Na dobrą sprawę Clev zagrał nieco ponad 45 minut prawdziwego meczu o stawkę w United (wiem, niby tylko głupia tarcza ale jednak w meczu z city) więc jeszcze hola hola basta z tym wróżeniem mu takiej czy innej przyszłości. Nawet jak nie stanie się jednym z najlepszych piłkarzy na świecie to co? ważniejsze jest, przynajmniej dla mnie, to by odpowiednio wkomponował się w zespół, pełnił w nim określoną rolę, pomagał odnosić sukcesy.

Ależ oczywiście, że tak, mi też o to i wyłącznie chodzi. Manchester od zawsze słynął z tego, że wielu naszych piłkarzy potrafi tylko na Old Trafford, w tych specyficznych warunkach, nie będąc pierwszoplanową gwiazdą światowego formatu umożliwić nam osiąganie triumfów. Chodzi tylko o to, że Manchester musi mieć KREATYWNEGO zawodnika w środku pola, kogoś, kto ma coś więcej niż niezwykle potrzebny Carrick, czy też świetnie na swój sposób grający Fletcher. Po prostu nasz środek pola nie może być martwą dziurą jeśli chodzi o atak, stamtąd także musi płynąć ogromne zagrożenie dla przeciwnika, to nie może być druga linia bardziej wysuniętych stoperów, na pewnym poziomie w Europie obawiam się, że tak nie da się wygrywać. I tylko i wyłącznie tego chcę Wink

P.S. Nie mówcie też, że te 30, czy 35 mln funtów za Sneijdera, to jakaś astronomiczna kwota, bo to nieprawda.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-08-2011 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 13-08-2011 20:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości