Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3163
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja nie rozumiem, jak można opierdalać po tym meczu środek pola, kiedy zjebały skrzydła? Taki mamy system gry, nie stawiamy na jakiś wybitnych kreatorów gry w środku pola. Tylko gości, którzy mają przede wszystkim odbierać piłkę, umieć się przy niej utrzymać i posłać na skrzydła, które mają robić różnicę.

IMO tu tkwi problem (no chyba, że chcemy zmieniać cały system gry). Jest Nani i Young, niby super. W obwodzie jest Antek, który potrafi również wiele. Tylko dajmy na to, tak jak teraz Antek jest pod formą, któremuś z wcześniej wymienionych nie wychodzi mecz i mamy lipę. Park to nie jest gość, który wejdzie i będzie ciągnął naszą grę do przodu, to wiemy. Więc jeden gość worldclass na pewno by się przydał, bo chuja gra Nani i nawet nie mamy go kim zmienić i musimy na skrzydło przesuwać Welbecka.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-10-2011 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 23-10-2011 21:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości