Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3337
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie uważam, że koniecznie musimy kogoś kupić. Gramy tylko o ligę (zakładam, że odpuszczamy LE, przynajmniej mam taką nadzieję, że odpuścimy), także naprawdę przy dobrej formie czołowych graczy, możemy osiągnąć tryumf na domowym podwórku.
Jonesa na stałe bym już przesunął do środka pola, niech chłopak zbiera szlify, a za rok dwa będziemy mieli w końcu kolesia z jajami w środku pola. Do tego jest świetnie dysponowany Carrick, jest Giggs, a już niedługo wraca Tom. W środku zawsze może wystąpić Ji, a przy dobrej formie Antka możemy zagrać z Youngiem jako podwieszonym napastnikiem. Jest Pogba, którego dzisiaj mocno chwalił Ferguson i myślę, że powoli można by mu dawać tych minut na boisku.
Oczywiście chętnie bym kogoś ujrzał ale kogo? Poza Davidem nie widzę, nic rozsądnego,a transfery w zimie różnie się kończą...

Za to w lecie będzie trzeba zrobić mały porządek i wtedy już parę transferów, w tym przynajmniej jeden środkowy pomocnik to mus.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
16-12-2011 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 16-12-2011 22:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości