Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3514
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sorry gregory, ale po pierwsze. Potrzebujemy grajka na PRAWĄ stronę obrony.
Evra i tak gra cały sezon, więc to jeden kij. Na prawej nie mamy poza Rafaelem nikogo o podonych umiejętnościach.
Z resztą na pozycji Evry mamy Fabio. Transfer Gaitana nie jest potwierdzony, więc Fabio jest u nas i to prawego nie lewego obrońcy potrzebujemy.

Hazarda mi max szkoda, ale wątpię, że wybierze nas. Niby Fergie był na meczu Lille ale mam wrażenie, że większym priorytetem dla Fergiego jest Kagawa a nie Belg a szkoda bo z tych dwóch to właśnie Eden ma większy potencjał i jest bardziej uniwersalny a takich piłkarzy Fergie lubi. Na moje oko to Hazard pewnie czeka na naszą ofertę, bo tak to pewnie już dawno by się z City dogadał ale Fergie pewnie uznał, że nie mamy w walce o niego szans to nawet nie startuje.

Ogólnie ciężko mówić o transferach. Większość z was domaga się zmiany systemu. Nie wiem czy to najlepszy wybór. Z resztą na zmianę systemu jest jeszcze czas bo w rok nam nic nie ucieknie a jak zaczniemy kombinować to później wracanie na stary system może się kończyć tragedią.

Ja bym widział to tak. Kupujemy tak jak tutaj pisaliście zawodnika za Carricka. Czy to będzie biegajacy mużynek, czy jakieś hiszpańskie cudne dziecko czy niebieski Belg z Evertonu to już mniejsza. Do tego kupujemy prawego obrońcę i napastnika i jest cacy na najbliższy rok.
15-05-2012 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 15-05-2012 21:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości