Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3528
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A moim zdaniem przejście na 433 jest koniecznością i właśnie taki plan SAF ma w głowie. Nic nie słychać, abyśmy byli łączeni z jakimiś napastnikami, ponadto pozwala na odejście Berby, mimo że Owen od pewnego czasu jest zdrowy, to swoich szans też nie dostał, choć mógł, patrząc na ostatnią formę Chichy. To by sugerowało, że SAF chce się pozbyć także Owena (czy mu teraz kończy się kontrakt?) i dlatego stawiał pod koniec ciągle na trójkę Roo, Welbeck, Chicha. Niestety, takie są realia, 433 okazało się silniejszym ustawieniem od 442 i w dzisiejszych czasach, gdzie coraz więcej zespołów decyduje się na takie granie, zawojowanie Europy przez 442 jest niemal niemożliwe.

Jakie zmiany? Zacznijmy od czystek. Bramkarzy ofc nie ruszamy, w obronie też nie powinniśmy ruszać, ale wszystko wskazuje na to, że Fabio pójdzie na wypożyczenie. W pomocy nadszedł czas, aby pożegnać się z Andersonem. Zawsze wierzyłem w tego chłopaka, ale nawet ja porzuciłem już nadzieje, ponadto przy swoich rozważaniach na temat składu na przyszły sezon niestety nie biorę Flecza. Niewiadomo, czy gość w ogóle wróci, a już szansę na powrót do dawnego poziomu są naprawdę znikome. Poza tym pora też pożegnać Parka. W 433 będzie kompletnie bezużyteczny, bo skrzydłowi muszą być przebojowi i kreatywni, a środek pola to nie miejsce dla niego. Tyle, jeśli chodzi o czystki.

No i teraz kogo nam potrzeba? Priorytet to gość typu Hazard. Jednak na jego pozyskanie porzuciłem już wszelkie nadzieje. Coraz więcej mówi się o tym Kagawie, więc i pewnie na nim się skończy. Nie jestem zachwycony, ale póki co go nie przekreślam. No i teraz ten środek... Mamy Carricka, Cleva, Scholesa, Giggsa. Smutna prawda jest taka, że 2 transfery w to miejsce, to konieczność! Scholes i Giggs powoli odchodzą, a ponoć mamy walczyć na wszystkich frontach. I tutaj oryginalny nie będę, wybiegany murzyn i zmiennik dla Michała. Ja jednak mam swoje konkretne typy. Strasznie marzy mi się Fellaini, podejrzewam, że dużo kasy wydać by nie trzeba, a jestem pewny, że to jest człowiek, którego nam trzeba, zapewne się sprawdzi. Silny, z charakterem, w Eve stanął już w rozwoju, potrzeba mu transferu do wielkiego klubu. Drugi to Javi Martinez, tu już by trzeba wydać naprawdę sporo i nie wierzę, aby do nas trafił, ale na pewno by się sprawdził. Jeszcze jedno mam przeczucie (jakoś czuję dziś dużą moc :mrgreen: ), że zostaniemy na kolejny sezon z Andim i przyjdzie tylko jeden grajek do środka.

Cholernie mnie ciekawi, jaki pomysł ma SAF na tą lewą obronę. Nie wierzę, że zostaniemy z samym Evrą, chyba aż tak ślepy nie jest. Przyjdzie jakiś Alba, czy Baines i wówczas jedynym pomysłem, jaki mi przychodzi na myśl, to że za rok, dwa Pat się z nami pożegna i będzie Baines/Alba i Fabio i za kolejne parę lat Fabio wejdzie do pierwszego składu, a jego zmiennikiem będzie Fryes :lol: Ale to już takie wróżenie z fusów.

A więc, będzie Kagawa, to niemal pewne, do tego dwóch do środka i lewy obrońca - to wszystko jest mus. Ewentualnie mógłby przyjść ten prawy obrońca, ale to nie konieczność.

Dobra, może ktoś przeczyta xD

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-05-2012 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 16-05-2012 16:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości