Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3552
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
15 mln euro które może wzrosnąć do 22 - czyli gdzieś mniej więcej 18 mln funtów za całą transakcje, niby to mało a jednak dużo. Ciekawi mnie tylko jaką role dla Japończyka przewiduje SAF. Na skrzydło to on się nie nadaje, także jedyne miejsce dla niego to pozycja Rooneya.

Myślę, że skoro byliśmy się o Hazarda, za którego Chelsea (?) zapłaci ok 30 mln funtów to możemy powalczyć o Modrica. Koguty pewnie znów wydoją nas z kasy, ale sprowadzenie takiego zawodnika to chyba konieczność. No i ciągle twierdze, że potrzebujemy kogoś kto podejmie walkę z Carrickiem bo nie może być tak, że nie mamy dla niego żadnej, żadnej (!) alternatywy.

E: Jeśli chodzi jeszcze o Hazarda to ponoć jego agenci żądali 7 mln za transakcje dla siebie, z tego powodu nawet City zrezygnowało z tego transferu. United też to nie odpowiadało. Na placu boju miał zostać tylko Romek, który ma takie coś w poważaniu i jeśli kogoś chce kasy to daje tyle ile chcą.
Z drugiej strony, jeśli to prawda, to śmieszne jest to, że potrafimy w ciemno wydać 7 mln czy ile tam na Bebe, a nie możemy dać tyle agentom Belga. Jasna kasa ta jest duża i ktoś tu chyba nie jest pełni rozumu, no ale takie są teraz czasy i trzeba do tego przywyknąć.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
29-05-2012 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 29-05-2012 09:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości