Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3571
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Cisse, Sigurosson to chyba najbardziej świeże przypadki Wink)
I Ba też fajnie się pokazał.
michal85 napisał(a):Niemcy w ostatnich latach produkują masę świetnych młodych zawodników, którzy nie wyjeżdżają za granicę za chlebem,
racja, tacy jak Neuer czy Reus wolą zostać i wspierać rodzimą ligę, ich wysyp ostatnimi czasy jest godny podziwu szczególnie na bramce gdzie niedawny reprezentant kadry Adler musi szukać innego klubu bo junior Leno okazał się świetny a są jeszcze Neuer,TerStegen i Zieler.
michal85 napisał(a):Jak już wspomniałem już niejeden taki zawodnik lansowany na przyszłą gwiazdę śiatowych boisk
To prawda , przypomniała mi się anegdotka jak Moggi(były szef Juve) był we francjii
Ukryty tekst:
Cytat:"W 1991 wyjechałem na obserwację zawodnika Olympique Marsylia. Zauważyłem, że był tam również wysłannik Interu Mediolan i przyglądał się temu samemu piłkarzowi. Musiałem go wprowadzić w błąd. Zauważyłem, że na boisku był Cyril Domoraud i zacząłem go chwalić, aby skaut Interu mnie słyszał. W ciągu tygodnia gazety zaczęły łączyć Domorauda z Interem i oni ostatecznie go sprowadzili. Okazało się, że był przeciętnym graczem"

Nie wiem czy słyszałeś ale śmieszy.
z drugiej strony Hazard sam wypowiedziami się promuje na kozaka , widać ego ma wielkie. Ben Arfa w sumie też nie pokazał tego co po nim oczekiwano, tyle że jest po kontuzji ale grał raz dobrze raz fatalnie. Francja jest uważana za kopalnię piłkarzy lecz masz rację że w najlepszych ligach jednak mało się ich sprawdza.

Z Kagawy będziemy zadowoleni i nie ma co płakać bo damy radę. Podobno nowy talent Powell blisko nas, jak będzie się rozwijał jak AOC chociaż to też w przyszłości będziemy mieli pociechę. Fergie zbuduje zespół z młodych i zaoszczędzimy wydawania 200 tys tygodniowo na niesprawdzony talent
30-05-2012 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 30-05-2012 10:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości