Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3589
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Transfer Dembele do nas :?: Owszem, ale tylko i wyłącznie jako uzupełnienie składu, aby miał kto wchodzić z ławki rezerwowych. My potrzebujemy piłkarza do środka z absolutnego topu, nawet, jeśli miałby on nas kosztować 30-40 mln funtów. Wiem, że to dużo, ale takie nastały czasy, że jeśli chcesz osiągać sukcesy i dalej rozgrywać karty w tym biznesie, musisz kupować najlepszych zawodników. W dzisiejszych czasach również ważny jest marketing, a na kim chcesz go opierać, na Dembele :?:

Dzisiaj Hazard oficjalnie został piłkarzem Chelsea i wypowiedział bardzo ważne i co najsmutniejsze dla nas, w 100% prawdziwe zdania:

Cytat:"Wahałem się pomiędzy Chelsea, a United, ale moim zdaniem Chelsea ma lepszy projekt na przyszłość. Drużyna jest młoda i będę tam miał więcej szans na grę w pierwszym składzie

Piłkarze widzą, że SAF nie jest w stanie lub też nie chce pozyskiwać najlepszych piłkarzy, którzy pociągnęliby klub np. do The Treble, którzy wznieśliby nasz klub na sam szczyt. Obecnie nie możemy się mierzyć z takimi klubami jak Barcelona czy Real, Chelsea po letnich wzmocnieniach będzie niesamowicie silna, może nam odjechać. O Manchesterze City nie wspominam, bo oni już nas wyprzedzili i aż strach pomyśleć, kogo w tym okienku sprowadzą.

Reasumując. Ferguson w końcu musi wyłożyć grubą kasę na tegoroczne letnie wzmocnienia, bo w przeciwnym razie wypadniemy z obiegu, coraz więcej piłkarzy po prostu będzie nam odmawiać, bo nie będzie widziało w nas wystarczającego potencjału, aby móc walczyć o najwyższe trofea. W przeciągu 3 ostatnich lat odmówili nam Benzema, Oezil, Sneijder, Nasri, Hazard, Yaya Toure. Jeśli nic z tym nie zrobimy, kolejni nas oleją i pójdą do konkurencji. Nie jestem jakimś fanem kupowania samych gwiazd, ale myślę, że sprowadzanie co roku jednej gwiazdy oraz dwóch, trzech młodych grajków z wielkim potencjałem nie byłoby złym pomysłem. Chyba nie chcemy skończyć, jak Liverpool :?:

Po tym, jak odpadł nam teraz Hazard, liczę, że SAF sprowadzi latem Kagawę, Modricia/ Muniaina, Asamoaha oraz Powella i Willemsa. Takie transfery by mnie usatysfakcjonowały.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
04-06-2012 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 04-06-2012 21:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości