Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3624
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):Ale naprawdę potrzebny nam defensywny pomocnik? Moim zdaniem biorąc pod uwagę jak "ogromne" pieniądze United ma do wykorzystania to jednak skupiłbym się na ofensywnym pomocniku.
Tak, jestem nam potrzebny i po transferze Kagawy śmiem twierdzić, że kupno kogoś kto będzie alternatywą dla Carricka to priorytet. W chwili obecnej mamy jednego zawodnika, który potrafi grać w defensywie i robi to jak należy. W przypadku gdy Michael dozna kontuzji jesteśmy w ciemnej dupie. Jak już wielokrotnie powtarzałem w powrót Fletchera nie wierzę (przykro mi to pisać Sad ), także transfer takiego zawodnika jest nam bardzo potrzebny.
Skupić się na kupnie ofensywnego pomocnika? A to jeden to wciąż mało? Z kolei traktowanie Modrica jako AM jest śmieszne, bo kto ogląda Koguty ten wie jak głęboko gra Chorwat. Kolejna rzecz. Tak, jest miejsce na boisku dla Luki i Kagawy. W BVB grali podobnie, był Shinji i był Sahin (zawodnik o charakterystyczne zbliżonej do Chorwata).

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
24-06-2012 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 24-06-2012 16:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości