Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3670
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Sam przecież dawał za Hazarda tyle samo, co Chelsea, tylko nie zdecydował się zapłacić tych 6 milionów prowizji dla agenta, a tak to zarówno Chelsea, Man City, jak i my dawaliśmy te 32 mln funtów, co potwierdził prezydent Lille.
Dla mnie odniesieniem jest komentarz Fergusona:
Cytat:Ustaliliśmy wartość Hazarda, która była dużo niższa od tego, co faktycznie chciał jego klub.

Byłem zwolennikiem sprowadzenia Belga na Old Trafford. Jednak kwota za jaką trafił do The Blues jest mocno przesadzona. Płacić 34 mln za zawodnik, który powiedzmy szczerze, jeszcze nic wielkiego nie osiągnął? Do wyjęcia jest Modrić, za którego trzeba płacić w okolicy 40 mln - a to jest jednak zawodnik ze światowego topu, który zapracował sobie na taką cenę. Do tego dochodzi wspomniane 6 mln dla agentów, a także tygodniówka na poziomie 130/per week. Z jakiej paki taka tygodniówka? Ja naprawdę rozumiem, że Eden to ogromny talent, że zbierał bardzo pochlebne recenzje w lidze francuskiej, jednak to zdecydowanie zbyt mało by domagać się takich pieniędzy.
Fakt, że City nie zgodziło się na tą transakcje o czymś świadczy. Romek wygrał LM to mu znów w głowie zawirowało to go ilość zielonych papierków wydanych na zawodnika gówno interesowała.

Hubercik napisał(a):Skoro 36 mln na Hazarda było za dużo to nie dziwne, że walka o Modrica skończyła się już daaaaaaawno temu.
Skąd pewność, że w ogóle rozpoczęliśmy walkę o Chorwata?

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2012 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 22-07-2012 23:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości