Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3828
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dla mnie Sneijder to nonsens w tym momencie. Powiedzieliście już wszystko: kontuzje, tygodniówka, wiek, ja tylko dodam jeszcze od siebie (bo tego chyba nie było), że wielu z Was piszę, jakby Wes był CM i miał być alternatywą dla Ando i Cleva, ale albo mi się pojebało, albo on całe życie gra na AMie? Aaa, jeszcze jedno! Gość potrzebowałby minimum pół roku, żeby się odbudować, to za dużo...

Co do wzmocnień, strasznie mnie jarają te plotki o tym Zasze (? ^^). Bez bicia się przyznaję, że ani razu poza pucharem Ligi i meczem z nami go nie widziałem. Ale podoba mi się jego charakterystyka: młody, a ograny chłopak (100 meczów na zapleczu!), z dobrym dryblingiem, techniką, szybki i najważniejsze SKRZYDŁOWY! Ja bym go brał. W chwili obecnej dobrego skrzydłowego w przystępnej cenie na rynku nie znajdziesz, a ten gość wydaje się mieć papiery na dobre granie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-01-2013 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 10-01-2013 22:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości