Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3981
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):bo jeden zawodnik nie jest w stanie naprawić błędów innych.
Carrick jest w stanie, ale nie jest w stanie wybronić wszystkiego.

Co do skrzydeł to przychodzi Zaha i ja tam wiąże duże nadzieje z chłopakiem. Niech tylko ma swobodę i nie boi się odważnych decyzji a myślę, że może nam się rozwinąć bardzo dobrze. No i zatrzymanie Naniego jest bardzo ważne.

Co do Fabio, jeżeli gość ma grać na prawej obronie u nas to zajebiście chętnie wyciągnałbym tego Luka Shawa z Southampton.

Co do środka to pytanie kogo potrzebujemy. Najbardziej to chyba zawodnika w stylu Carricka. Mi się pomysł z Cabayem podobał już dawno temu, teraz jak patrzę, że gość ma 28 lat... No niby można by go kupić, ale wydaje mi się, że cena nie będzie adekwatna bo gość takiej różnicy jak Robin nie zrobi. To już wolałbym poczekać aż Marvin Martin się odbuje w Lille i na niego postawić.

Ogólnie pomysł z zawdonikami z Francji nie jest głupi bo mają tam naprawdę dobrych zawodników, np Sissoko do Newcastle, a tamtejsze kluby mają ogromne kłopoty finansowe i można powiedzieć, że będzie przecena. W sumie ten Capoue wydaje się bardzo dobrym ruchem, ogólnie dużo bardziej preferowałbym gościa nadrabiającego ustawieniem który myśli na boisku niż chłopa który poza bieganiem łapie żółtko za zółtkiem i trzeba się bać czy nie wyleci po 60 minutach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2013 12:58 przez Hubson.)
16-03-2013 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 16-03-2013 12:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości