Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4008
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mnożą się nam te problemy. Ten w środku jest już stary jak świat, ale jak patrzę na to co się dzieje na skrzydłach, jestem załamany! W chwili obecnej mamy jednego skrzydłowego, który potencjalnie może prezentować wymagany poziom. Może, ale nie musi, mowa oczywiście o Nanim. Valencia dla mnie jest do wywalenia, moim zdaniem my nie możemy sobie pozwolić, aby czekać, liczyć, że Antek będzie bardzo mocnym skrzydłowym w nadchodzącym sezonie. Większa jest szansa na to, że to nie wypali i wtedy jebniemy sobie kulę w kolano. Jest jeszcze Young, który całe życie gra na alibi. No i Zaha po którym cudów się spodziewać nie możemy.

Tragedia, na tych skrzydłach by trzeba rewolucji. Welbeck na skrzydle jest tragiczny, a ile razy w tym sezonie tam grał, to najlepiej oddaje naszą słabość. Mam nadzieję tylko, że Ferg jednak to wszystko widzi, a nie jest zadowolony z tego co ma.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-04-2013 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 09-04-2013 10:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości