Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4160
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(17-05-2013 11:59)Intel napisał(a):  Resztę uzależniam od sposobu gry przyjętego przez Moyesa, bo w razie odejścia Roo to od tego, czy będziemy grać 4-4-2 czy może 4-5-1 zależy, czy sięgniemy w zastępstwie po napastnika czy może kolejnego środkowego pomocnika.
Moyes nie gra 4-4-2, w Evertonie grał 4-2-3-1 [czyli 4-4-1-1, 4-5-1 - na jedno wychodzi], w środku Gibson z Osmanem, przed nimi Fellaini.
Ja to widzę 4 transfery tak naprawdę, ale nie wiem ile z nich okaże się do pierwszego składu, a ile jako uzupełnienia kadry. Ostatnie plotki to lekka kpina, ale są...ciekawe i warte przemyślenia. Zobaczmy co mamy, plus dodam swoją listę życzeń:

Jeżeli faktycznie Di Maria jest po promocyjnej cenie, to nawet jak ma jedną nogę to brać. Sezon w sezon ma dużo asyst [tamten sezon: 5b/16a, w tym był kontuzjowany, a i tak ma 7b/11a]. Taniej top playera nie znajdziemy, no i ma dużo lepszy wachlarz zwodów niż Antek. Ale ten transfer nie dojdzie do skutku, bo Zaha też jest prawym skrzydłowym, więc to trochę wyklucza transfer Angela.

Nie wiem kim jest Nicolas Gaitan, ale od dłuższego czasu się go łączy z United, teraz cena 25 milionów funtów [w chuj hajsu :O]. Ma jeszcze długi kontrakt, a statystyki nie powalają. Nie znam go, więc się nie wypowiem, może kto inny go oglądał, ale 25 milionów to kupa kasy i może być przeznaczona na innego zawodnika.

Ostatnio się pojawiło info o dwójce z Barcelony, Thiago i Fabregasa. Szczerze mówiąc, Fabregasa widziałem więcej razy. Cenię go, oraz jest wszechstronnym zawodnikiem. Mógłby grać za napastnikiem [ale to chyba jest opcja w razie odejście Rooneya], albo obok Carricka [co wyklucza transfer Strootmana np], 30 milionów funtów to cena, za jaką zapłaciła Barcelona Arsenalowi. Mógłby wbić, angielski styl zna, RvP też, ale szkoda jakby Kagawa znów był ganiany na skrzydło. Angry Natomiast co do Thiago - to jest chyba środkowy pomocnik z nienaganną techniką użytkową. Rzadko go widziałem, więc też się nie wypowiem, ale jak Fabregas kosztuje 30 milionów, a Thiago który nie gra 25, no to wybór jasny? Chyba, że Thiago byłby zmiennikiem/równorzędnym zawodnikiem z Kagawą i by odpalił tak jak Cazorla czy Mata, to oki. Ale tak jak pisałem - nie wiem.

A teraz moje. Widziałbym McCarthyego z Wigan na v-ce Carricka, tania opcja po spadku, role takie same, poruszają się w tym samym sektorze, Irlandczyk ma również dużo celnych podań [i ciekawe rozwiązania]. Do wyjęcia by był za jakieś 5-6 milionów funtów, ale pewnie by było się trzeba targować, bo chętnych by nie brakowało.

O Strootmanie pisałem wielokrotnie. Ja wciąż wierze, że się koło niego zakręcimy. Moyes w zimie chciał sprowadzić Leroya Fera, również b2b, tylko ten nie przeszedł testów medycznych [coś z kolanami].

Dwóch środkowych pomocników jest, brakuje lewego pomocnika i ofensywnego pomocnika [jakby Rooney zdecydował się odejść do PSG, bo gdzie indziej?]. Nie mam pomysłu, ewentualnie na rynku nie ma żadnych...hm..."ciekawych" zawodników. Sad
17-05-2013 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 17-05-2013 15:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości