Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4177
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale przecież Bale'a byśmy nie kupowali na LO, a na skrzydło. Zresztą kiedy on ostatnio grał na obronie? Obecnie to nawet bardziej z niego napastnik niż skrzydłowy, a co dopiero obrońca.

Fajna analiza Foster, ale totalnie pominąłeś sytuację na skrzydłach, a to tu moim zdaniem potrzebujemy największych wzmocnień. Bo kogo obecnie mamy? Naniego, który od lat nie może ustabilizować formy i tylko narzeka na tygodniówkę, Younga, którego transfer niesamowicie mnie ucieszył, ale który niestety powoli okazuje się niewypałem Sad oraz Valencię, który po niezłym sezonie zaliczył tragiczny i w sumie nie wiadomo jak to z nim będzie. Co prawda przychodzi Zaha, i oby okazał się strzałem w dziesiątkę (a tego nie wiemy, chociaż w Championship szalał), ale imho to trochę mało. Ja bym pożegnał kogoś z dwójki Nani/Valencia (Naniego tylko w przypadku jeśli nadal ma więcej marudzić nad kontraktem niż grać, Antka w każdym innym bo umiejętności Nani ma niewyobrażalnie większe) i kupił jednego skrzydłowego o sprawdzonej marce. Marzy mi się Bale, ale po takim sezonie to cena będzie astronomiczna. Może więc wspomniany w tym temacie Di Maria byłby niezłą opcją (chociaż wydaje się trochę zbyt filigranowy na EPL, ale to samo mówiono o Silvie czy Macie)? Oprócz tego ktoś do środka i tu bym widział właśnie Thiago, albo Fellainiego, plus jakiś zmiennik Carricka na ławę (McCarthy?) i to chyba tyle wzmocnień jakie nam potrzeba na dzień dzisiejszy.

Oczywiście Moyes pewnie wszystko wymyśli sobie całkiem inaczej Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
22-05-2013 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 22-05-2013 22:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 53 gości