Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4418
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Polityka transferowa United w tym okienku to jak spacer we mgle, wiem że w obecnych czasach kluby raczej nie składają ofert na ślepo, jeśli nie mają żadnych informacji, że oferta mogłaby zostać akceptowana, ale trudno jest zrozumieć co kierowało United, jeżeli zarząd Barcelony niezwłocznie i zdecydowanie stwierdza, że zawodnik nie jest na sprzedaż. Nie jestem też, za teorią spiskową zakładającą że Barcelona potrzebuje pieniędzy i w ten sposób podbija cenę...
Bądźmy poważni... profesjonalny klub, jeden z największych w Europie działa na rynku po omacku?
Widać gdzie Moyes szuka wzmocnień. Sam otwarcie przyznaje, że szuka pomocników. Nie wierzę, że klub wystosował ofertę za Cesca bo miał takie widzi mi się. Musi być coś na rzeczy, skoro Ed leci 15 godzin by wrócić do kraju i załatwić sprawy związane z transferami.

Martwi mnie tylko fakt, że w chwili obecnej nie słychać byśmy starali się pozyskać zawodnika, który miałby być alternatywą dla Carricka. W zeszłym sezonie się udało, Michael nie miał dłuższych przerw w grze. Jednak w tym sezonie już tak różowo być nie musi.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
20-07-2013 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 20-07-2013 10:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości