Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #4439
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wiadomo, że przyjście nowego zawodnika jest pożądane: widzą to kibice, sam trener i wszyscy dookoła. Gary mówi, że nawet w przypadku braku transferu jakoś sobie poradzimy. No cóż, jakoś będziemy musieli, ale przyglądając się temu jak aktualnie prezentuje się nasza kadra to o ile atak, obronę i względnie skrzydła (nie ma opcji by skrzydłowi zagrali gorzej aniżeli w ostatnim sezonie, a dodatkowo obiecująco wygląda Zaha) mamy obsadzone to w środku pola zdecydowanie potrzebne jest wsparcie. O ile Carrick to klasa, w Cleverley'a wierzę, tak Andi "dajmy mu jeszcze jeden sezon" jak dla mnie wykorzystał swój limit jeśli chodzi o pobyt w United, aczkolwiek Moyes zaznaczył, że każdemu zawodnikowi da szansę (co z resztą jest uczciwe), więc Andi zostanie. Dodatkowo jest Fletcher, w przypadku którego nic nie wiadomo, a ponadto dochodzi młodzieniaszek Giggsy. Troszkę skromnie jeśli chce się walczyć o triumf w lidze, pucharach i LM, zwłaszcza (odpukać) gdyby kontuzja dopadła Carricka.

Tak jak wiele osób tutaj zastanawiam się nad tym kogo można byłoby sprowadzić tak by zawodnik ten mógł wprowadzić odpowiednią jakość do drużyny. Thiago już nie dla nas, osobiście nie wierzę w transfer Fabregasa a tym bardziej Modrica (swego czasu czytałem jak Ancelotti wypowiadał się będąc chyba jeszcze trenerem PSG, że jest fanem talentu Chorwata). Z innymi raczej nie jesteśmy łączeni, ale wcale to nie oznacza, że nie są podejmowane jakieś kroki. Nie zdziwię się jak okaże się, że wyhaczymy jakiegoś młodego wyjadacza Smile Poza tym Fellaini moim zdaniem też jest dobrą opcją i Moyes powinienen rozważyć jego zakup.

Wierzę mocno, iż przed rozpoczęciem sezonu uda się sprowadzić wartościowego zawodnika.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
24-07-2013 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 24-07-2013 18:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości