Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #4485
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:David Moyes rozumie zniecierpliwienie fanów Manchesteru United, ale nie ma wątpliwości, że do klubu w ciągu najbliższych trzech tygodni trafi kilku nowych zawodników.

Poza pozyskaniem Guillermo Vareli, Mistrzowie Anglii nie dokonali żadnych zmian w kadrze. Thiago był blisko, jednak wybrał Bayern, Cesc Fàbregas nie chce opuszczać Barcelony, a Everton odrzucił ofertę za Leightona Bainesa.

Kto w takim razie przybędzie na Old Trafford? Nowy menadżer Czerwonych Diabłów oczywiście nie zdradza nazwisk celów transferowych klubu, ale zapewnia, że nowi zawodnicy są blisko.

"Myślę, że pozyskamy nowych piłkarzy jeszcze w tym okienku. Będą transfery" - zapewnia Moyes.

"Kontynuujemy negocjacje, ale jeśli pytacie, czy ktoś jest o krok, to nie mogę wam na to pytanie odpowiedzieć."

"Jestem zrelaksowany w tej kwestii, ponieważ już teraz posiadam tę samą grupę graczy, która wygrała nie tak dawno Premier League" - dodał 50-letni Szkot po wczorajszym zremisowanym sparingu z AIK.

Na pytanie o Fàbregasa, były szkoleniowiec Evertonu nie był już tak otwarty jak przez ostatnie tygodnie: "Nie mogę wam powiedzieć, czy złożymy trzecią ofertę. Na pewno przyjdą nowi zawodnicy, ale o Cescu nie chcę się wypowiadać."

"Mam tutaj Mistrzów Anglii. To mocna kadra i ze spokojem czekam na początek rozgrywek."

Z manusite.pl, które podobno wzięło to ze sky sports, ale nie mogłem znaleźć.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
07-08-2013 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - kojot - 07-08-2013 17:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości