Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4520
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja nadal się będe dopytywać : czy sądzicie że budowanie drużyny polega na ściągnięciu najlepszych możliwych piłkarzy pod względem umiejętności na daną pozycje?

Ja na przykład potrafię sobie wyobrazić sytuacje w której linia pomocy Carrick - Clev czy nawet Carrick - Jones będzie grała lepiej niż środek Carrick - Fabregas mimo że chyba nikt nie ma wątpliwości że na chwile obecną Fabregas jest najlepszym zawodnikiem z nich jeśli chodzi o umiejętności. Ale przecież to nie wszystko, liczy się 'chemia' liczy się to jak zawodnicy współpracują, liczą się czasem takie szczegóły o których my jako tylko kibice nie mamy najmniejszego pojęcia. Dlatego też siedzimy na forum a nie w sztabie szkoleniowym MU.

Ja w przeciwieństwie do niektórych nawet się specjalnie nie upieram że jestem Bóg wie jakim ekspertem od piłki nożnej. Jestem kibicem, kibic nie musi być obiektywny, wręcz nie powinien być. Więc nadal wierze i będę wierzył w sztab i w zawodników których obecnie posiadamy. Jak dotąd mnie ta wiara nie zawiodła. Mam też swój profil zawodników których lubię, dlatego zawsze będę patrzył z większą przyjemnością nawet na koślawego Jones'a na środku pomocy niż na gwiazdeczki pokroju Fabregasa Smile
08-08-2013 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - duskhorizon - 08-08-2013 21:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości