Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4547
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dlaczego musimy się tak ośmieszać w tym okienku transferowym? Najpierw Fabregas, który nigdzie sie nie wybierał, teraz te śmieszne oferty za Fellainiego i Bainesa. Teraz czytałem, że niby mamy podnieś kwotę do 35 milionów, co jestem pewien, że zostanie odrzucone. Nie wiem po co takie dziwne podchody, za Fergusona nie było takich akcji, transfer zaklepany to dopiero się dowiedzieliśmy za ile, a często było tak, że nawet nie było wiadomo o naszym zainteresowaniu danym piłkarzem.

Już pomijając sposób w jaki chcemy kupować, to dla mnie Fellaini i Baines to nie sa zawodnicy nam potrzebni. Baines - dwa, trzy sezony temu jak najbardziej, Evra grał słabiutko, ale w tym momencie? Kiedy Francuz ma za sobą świetny sezon, a i teraz na inaugurację wyglądał bardzo dobrze? Dla mnie to nie ma sensu. W dodatku to nasz kapitan, czy tam wicekapitan...

O Fabregasie pisałem, że to mogło być dobre wzmocnienie, ale Fellaini? Nie jestem przekonany. Ktoś wcześniej wrzucał bodaj z redloga kompilacje jak możemy wykorzystać Belga...No i co, bedziemy grać na niego długie piłki? To będzie styl Moyesa? Bo nic więcej w tych filmikach nie widziałem, prócz nieporadności naszych obrońców w walce z nim o górne piłki. Uważam go za świetnego zawodnika, ale na miarę takiego zespołu jak właśnie Everton, nie United.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
21-08-2013 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ruuuuuuuuuud - 21-08-2013 12:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości