Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4563
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Powiedzieć, że jestem niezadowolony to za mało. Ja jestem zajebiście rozczarowany podejściem United to transferów w tym okienku. Nie chcę pokazywać palcami na Woodwarda, czy Moyesa po prostu wszystkim, którzy mają teraz do czynienia z transferami w Manchesterze United należy się wielki karny kutas. Ferguson po powrocie z rekonwalescencji (po operacji) powinien ich wszystkich konkretnie opierdolić, bo odkąd kibicuję United od 1997 roku nie widziałem takiego burdelu w tym klubie. W normalnych okolicznościach biegłbym po flaszkę, po transferze Fellaininego, ale taka amatorka transferowa popsuła mi całą radość z pozyskania tego zawodnika. Moyes na dzień dobry rzuca, że chce wzmocnić środek, wszyscy się nakręcają a potem jeden dramat za drugim, by w ostatnim dniu, ba! w ostatnich godzinach okienka rzucać się na co popadnie i jak popadnie. Jak należy podchodzić do kwestii transferów pokazał nam właśnie Everton, najpierw wydoili frajerów z United podbijając cenę za Kudłacza o 4 bańki, by potem zaklepać sobie trzech ważnych zawodników: Lukkaku, Barry i McCarthy, nie ma znaczenia, że dwóch z nich to wypożyczenia. Zdążyli ze wszystkim i zaryzykuję stwierdzenie, że zniwelowali straty w kadrze z dużą nawiązką.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
03-09-2013 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 03-09-2013 07:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości