Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4564
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kurde @Silvan ukradłeś mi znaczą część myśli i słów, do skomentowania tego okienkaSmile

Nigdy na oczy nie widziałem dużego hajsu, nawet nie wiem jak sie takim obraca, ciężko mi powiedzieć jak wyglądają negocjacje z agentem i samym zawodnikiem, kto tu jest najbardziej decyzyjny i jak wyglądają wymogi prawne całego przedsięwzięcia... Mimo wszystko podobnie jak wspomniany kolega wyżej czyje wielki niedosyt, choć jakaś cząstkowa radość jest. Najpierw dwa miesiące gdzie praktycznie nie ma konkretów z naszej strony, a potem 3 dni gonitwy z których nie wyszło nic. Fella powinien być zaklepany jeszcze w lipcu, wtedy można by na spokojnie patrzeć co dalej zrobi zarząd czy będzie próbował jeszcze jakichś ruchów. Moyes na dzień dobry dodał sobie jeszcze więcej stresu, bo ta nieporadność na rynku transferowym będzie teraz wytykana głównie jemu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-09-2013 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 03-09-2013 08:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości