Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4570
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Do Moyes'a można mieć pretensje o niepotrzebne podgrzewanie atmosfery w prasie. Widać, że na początku David nieco się pogubił. Być może myślał, że jako trener United będzie łatwiej o poszczególnych zawodników, jednak nieco się przejechał. Pretensje można mieć też o to, iż nie nakazał władzom aktywowania klauzuli Belga - a wystarczyło przecież pewnie powiedzieć, chcę go już.

Podobnie jak koledzy wyżej oczekuje wyjaśnień ze strony klubu w sprawie transferu młodego zawodnika z Bilbao. Na chwilę obecną wszystko jest bardzo niesmaczne, bo wychodzi na to, że najpierw chłopakowi narobiliśmy nadziei, a potem go wystawiliśmy. Rzadko się zdarza by zawodnik rezygnował ze swoich pieniędzy tylko po ty by trafić do danego zespołu. Można rzecz, że Herrera zrobił wszystko by trafić do United, jednak klub zachował się bardzo nieelegancko i pewnie kolejny raz nie chciał dołożyć kilku milionów.
Mam nadzieję, że wyciągnięte zostaną odpowiednie wnioski, a przede wszystkim, że winni całego tego zajścia stracą swoje stanowiska. Tak wielkiemu klubowi jakim jest Manchester United takie coś nie przystoi.

Podsumowując, wielkie rozczarowanie.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
03-09-2013 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 03-09-2013 11:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości