Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #313
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lucas napisał(a):A ile razy były sytuacje, gdy VDS był kontuzjowany, Kuszczak niepewny i na ławce siedział Heaton
Ty już w drugim temacie o tym. Ok Tomek na tą chwilę nie jest bramkarzem na pierwszy skład United. Zgadzam się.
Ale ludzie jeśli mi powiesz, że jako rezerwowy gra gorzej niż oczekujesz tego od zmiennika w takim klubie jak Manchester United to ja już nie wiem na co ty liczysz- może kupmy Buffona, na pewno będzie chciał rywalizować z Edwinem.
Uparłeś się, że jest niepewny. Ok, gra na przedpolu kuleje, ale widać poprawę. Co do wykopów nogą ja chciałbym Cię poinformować, że problem leży po stronie obrońców, którzy w niektórych meczach usilnie mu grali piłki na lewą nogę- przyzwyczajeni do Edwina. Sami to podkreślali. Piłkarz ma być obunożny? A kurwa Giggs gra gorzej prawą nogą niż ja <cwaniak>
Czy to Foster czy Kuszczak na pewno wystarczą, by być w tym sezonie dobrymi zmiennikami Edwina i nie widzę powodu, aby jeden z nich nie mógł być wypożyczony.


Fan United od 1992 roku
01-08-2008 06:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 01-08-2008 06:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości