Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #4705
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co znaczy Antek to Antek bo nie bardzo rozumiem ? jak na moje to on w tej całej układance jest najmniej potrzebny. Zwyczajnie nie potrafi nic po za trzymaniem się prawej linii, a od tego typu skrzydłowych zdaje się że chcemy jak najszybciej odbiec.
Ciekaw jestem za to kto kupi Younga i czy sam eszlyj zgodzi się na obniżenie tygodniówki, odnosze wrażenie że nie bo nie wygląda mi na ambitnego faceta i zadowoli go nawet grzanie siedzeń na trybunach.
Z Nanim to jest już zupełnie jedna wielka niewiadoma, po kija w takim razie na początku sezonu podpisywał nową 5 letnią umowe ? Mi sie wydaje że mimo wszystko jednak Moyes go widzi w tym składzie, w innym wypadku raczej poszedłby już zimą.

Trzeba jeszcze pamiętać że na wypożyczeniu jest Zaha

Zawsze lubie kiedy kupujemy jakiegoś ofensywnego zawodnika ale priorytety na kolejne okienko są inne. Najpierw środek pomocy (przynajmniej dwójka), potem obrona i nie mówię tutaj tylko o LO ale też o kimś na środek oraz na prawą obrone. Albo dajemy szanse Vareli albo przychodzi ktoś nowy bo aż zęby mnie bolą kiedy widze tam Smallinga.

Chociaż wg mnie najbardziej to by się przydał nowy trener.

Cytat:Oni mają klasowych zawodników, a ciągle kupują kolejnych, dlaczego? Bo chcą walczyć o wszystko, a w sezonie jest sporo spotkań, trafiają się kontuzje.

My to raczej powinniśmy w następnym sezonie skupić się wyłącznie na epl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 20:12 przez BeBaD.)
05-02-2014 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - BeBaD - 05-02-2014 18:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości