Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4746
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Spójrzmy prawdzie w oczy, Robin w tym roku skończy 31 lat. Oczywiście przed nim 3-4 lata gry, jednak należy mieć na uwadze, że Holender w swojej karierze miał sporo urazów. W zeszłym sezonie się udało, w obecnym już jest gorzej - kilka kontuzji się przytrafiło. Z każdym kolejnym rokiem może być niestety coraz gorzej. To jest tak naprawdę ostatnia szansa by móc zarobić na nim jakieś lepsze pieniądze. Co najważniejsze jednak, gołym okiem widać że gra duetem Rooney - van Persie nam nie służy. Nie dość, że nie osiągamy oczekiwanych wyników, to jeszcze gramy przestarzały i nieatrakcyjny futbol.

RedLucas napisał(a):Nie rozumiem po co człowiek do środka ogarniający deff. Fellaini śmiało może tam grać, do tego mamy Fleczę o którym wspominałeś i IMO więcej nie trzeba.
To może wystarczyć, ale na sezon w którym nie będziemy grać w pucharach. Nie możemy tak ostro stawiać na Fletchera, ponieważ raz, nie jest wiadome czy jakiś czas (nie daj Boże) jego stan zdrowia się pogorszy, a dwa jego forma ciągle jest znakiem zapytania. Ogromnie ucieszył mnie jego powrót, jeszcze bardziej ucieszy mnie jego powrotu do formy (patrząc na niego jestem wręcz przekonany że do tego dojdzie). Dwóch zawodników to będzie za mało, jeśli będziemy chcieli grać na kilku frontach. Tym bardziej, że Carrick powoli zbliża się do odejścia. Transfer kogoś defensywnego do środka również jest potrzeby. Lepiej teraz, gdy w zespole jeszcze jest taki zawodnik jak Michael, od którego młody będzie mógł się wiele nauczyć - przede wszystkim inteligencji boiskowej i ustawiania.

Nie jestem zwolennikiem grania dwoma defensywnymi pomocnikami w środku. Owszem, w niektórych spotkaniach taka opcja będzie bardzo dobra, jednak spójrzmy na tych największych - oni w środku mają kogoś kreatywnego, bo są takie mecze gdzie trzeba atakować i taki ktoś jest niesamowicie potrzebny. Real ma Ronaldo, Bale czy Isco, a do tego w środku ma Modrica, bo ktoś kto rozegra piłkę z głębi pola, uwolni drużynę z pressingu jest niesamowicie potrzebny. To samo Bayern. jest Muller, Gotze, Ribbery czy Robben a do tego w środku jest Thiago czy Kroos.

W kwestii letnich transferów mamy tylko jedną obawę. Boje się, że w przypadku pozostania Moyes'a na stanowisku, pieniądze którymi dysponujemy mogą zostać źle rozdysponowane. Widzimy co się dzieję z zespołem, widzimy jakie decyzje podejmuje David i boję się, że niektóre decyzje transferowe mogą być równie nietrafione jak te inne.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
24-03-2014 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 24-03-2014 13:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości