Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5260
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Umówmy się, że ani Depay, ani Mata, nie są orłami w defensywie (i wcale nie są jakimś wielkim wsparciem dla bocznych obrońców) a po bokach grają. Dla Pedro, który nie boi się pracy, gra na skrzydle w naszym ustawieniu nie będzie najmniejszym problemem.

Otóż to.

Mam jednak pewne obawy na jakiej pozycji van Gaal widzi w tym zespole Pedro i jakie to będzie miało następstwa. Osobiście mam nadzieję, że chodzi o prawe skrzydło i właśnie zejście Maty do środka. LvG przebąkiwał coś, że woli drugiego napastnika niż 10tkę, ale powiedział też, że młodych zawodników cechuje nierówna forma (to można odnieść do Januzja i Depaya). Nie trzymałbym go jednak teraz mocno za słowo. Januzaj na 10tce nie będzie grał regularnie i pokazał to meczem ze swoimi rodakami, Memphis z kolei przy tej samej okazji pokazał, że jego miejsce jest na lewej stronie, więc kto na 10 jak nie Mata? Fajnie by wyglądała ofensywa gdyby na lewej grał Depay, Mata w środku i Pedro na prawej stronie. Cała trójka mogłaby śmiało zamieniać się pozycjami i przy odrobinie wysiłku można by to z powodzeniem wykorzystać eliminując nieco widmo przewidywalności. Cieszy mnie to, że van Gaal nie trwał uparcie w swoim przekonaniu co do Memphisa na 10tce, może złamie się też jeśli chodzi o przesunięcie tam Maty. Niestety bez napastnika z prawdziwego zdarzenia lub powrotu do formy Rooneya (sam nie wierzę w to co piszę) i tak nic nie będzie z trójki Depay - Mata - Pedro.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2015 23:02 przez Silvan.)
18-08-2015 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 18-08-2015 22:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości