Ankieta: Czy Martial coś wturla?
Wturla
Nie wturla, odpadniemy
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: West Ham United 1-2 Manchester United (13.04.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4
RE: FA: West Ham United 1-2 Manchester United (13.04.2016)
michal85 napisał(a):To jest przykład zawodnika, który potrafi zrobić coś z niczego. Mało u nas takich (w zasadzie tylko Martial)...

Popłynąłeś. Ale to nie temat o Rashfordzie.

Mecz jeden z lepszych w naszym wykonaniu w tym sezonie. Szczególnie w drugiej połowie kiedy zaraz po przerwie siedliśmy na Młotach. Można było odnieść wrażenie, że nasi zawodnicy dostali więcej swobody. W każdym razie wszystko, każdy aspekt gry wyglądał lepiej niż w spotkaniu z Kogutami. Wątpie, że powtórzymy to przeciwko Aston Villi, ale fajnie było w końcu popatrzeć na futbol w którym było trochę radości, polotu. Imo wynikało to też z tego, że West Ham zostawiał nam więcej miejsca, czasami nieudolnie zakładając pressing. A może dlatego, że od samego początku graliśmy ciut ofensywniej...

Kto najsłabszy na boisku? Myślę, że Rojo i Herrera. Fellainiego w tym gronie nie umieściłem, bo dał się obić Martialowi, do tego w drugiej części trochę dobrej gry z jego strony zobaczyliśmy. Kto mi się najbardziej podobał? Lingard, Fosu, Carrick i of kors de Gea, który uratował nam znowu dupska. Fosu to w ogóle jest fenomen dla mnie. Szybki jak błyskawica, silny, ze świetną techniką, kapitalny w odbiorze, znakomicie gra na wyprzedzenie. Darmian wydaje się być jakimś nieśmiesznym żartem, po co my takich koślawców kupujemy skoro w rezerwach mamy TAKICH młodych rozpierdalaczy?

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
15-04-2016 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: West Ham United 1-2 Manchester United (13.04.2016) - Ruuuuuuuuuud - 15-04-2016 22:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości