Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Hull City 0-1 Manchester United (27.08.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #7
RE: PL: Hull City - Manchester United (27.08.2016)
Meczu niestety nie oglądałem na żywo i dopiero wczoraj widziałem powtórkę na C+. Sama przyjemność Smile Graliśmy tak jak na Manchester United przystało. Zepchnelismy rywala do głębokiej defensywy, ich akcje kończyły się po jednym, dwóch podaniach na wysokości linii środkowej. W polu karnym mamy ciągle 2-3 zawodników, w końcówce nawet Fella wchodził w pole karne Hull Smile To mi się podoba, tak powinniśmy grać, dominować na boisku. Co do poszczególnych zawodników to naprawdę trudno się do kogokolwiek przyczepić. Blind z Baillym perfekcyjnie, to samo Shaw - dobrze w ofensywie i w końcu bez błędów w def, a nawet z kluczową interwencja. Zlatanowi trochę nie szło, ale to jest i tak kompletnie inny poziom, to samo Pogba. Takiego pomocnika nam było trzeba. Rooney nieźle i znowu to on robi różnicę, która pozwala nam wyjść na prowadzenie. Ale i tak najbardziej zaimponowali mi zmiennicy. Miki świetnie prowadzi piłkę, szuka gry na 1 kontakt, a Rash to już w ogóle jest kosmos. Chłopak rozwija się z miesiąca na miesiąc. Coraz mniej jest chaosu w jego grze, a więcej jakości Smile To jest powód dla którego on u nas zostaje, jest nam po prostu potrzebny i o minuty na boisku nie musi się martwić. I na koniec jeszcze jedna rzecz, która niesamowicie mi się podoba. Zawodnik traci piłkę i natychmiast zapierdala, żeby ją odebrać. Jose wystarczyło kilka tygodni, żeby z tej zbieraniny zrobić drużynę pewna siebie, wiedzaca jak się poruszać po boisku. A podobno to było niemożliwe Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
01-09-2016 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Hull City - Manchester United (27.08.2016) - Ruuuuuuuuuud - 01-09-2016 12:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości