Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #341
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Dobrze więc tak...

Ringo - proszę Cię wyluzuj, nie prowokuj ludzi bo nie o to chodzi

Proszę wszystkich o zachowanie zdrowego rozsądku bo teraz część zachowuje się jak dzieci w piaskownicy.... Przecież nie o to chodzi. Dajcie szansę, aby to wszystko jednak wypaliło. Bo tu nie chodzi korzyść jednąstronną, korzyść userów manutd.pl czy redcafe tylko WSZYSTKICH kibiców w Polsce! Jeśli teraz nie potrafimy dojść do pozozumienia to nici w autoryzacji w Manchesterze i wielkich możliwości dla wszystkich kibiców Czerwonych Diabłów w Polsce. Rozumiem, że to jest ciężkie, ale na milość boską dajcie sobie nawzajem kredyt zaufania. Przecież można łatwo dojść do porozumienia i wszystko na spokojnie uzgodnić tylko nie prowokujcie siebie na wzajem bo to tylko ośmiesza nas jako kibiców United...

Tak wyśmiewamy kibiców LFC, ale oni potrafią się zorganizować (niedawno zrobili 3 czy 4 zjazd kibiców), a my co? GÓWNO! Jest szansa stworzyć serwis autoryzowany przez Manchester ( serwis autoryzowany musi mieć 1 forum - taka prawda) to niektórzy pokazują fochy i jakieś humory :|. Ja rozumiem, że to trudne chwile, ale nie każdy schowa do kapelusza wszelkie uprzedzenia i dajcie sobie szasnę bo jak teraz się nie dogadacie to powiem tyle - kibice "Zjednoczonych" nie będą zjednoczeni nigdy... Chcecie tego? Bo ja nie. Ale widać, że cześć nie rozumie co to znaczy United, co to znaczy być pierwszym krajem w Europie posiadający autoryzowany serwis (ang nie liczę)... Ale cóż... Widać, że nie którzy stawiają dobro swoje na dobro ogółu, dlatego były w Polsce rozbiory, dlatego nie było POPiSu w wyborach, dlatego politycy się gryzą... Chcecie się do tych zjebów upodabniać? OK. Ja mam czyste sumienie bo chciałem dobrze, chciałem aby kibice mieli możliwości, mieli coś więcej niż forum.

Czy naprawdę nie chcecie czy nie potraficie dojść do porozumienia? Naprawdę już nie jako kibicowi, ale jako Polakowi jest mi wstyd, że należę do Narodu, który nawet w tak błahej sprawie jak połączenie for i takich perpektywach nie potrafi się dogadać, mimo że jest to tak proste..

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
16-08-2008 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problemy z zalogowaniem - radzio - 10-02-2008, 23:13
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 16-08-2008 14:44
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:38
Re: Ogłoszenia parafialne - Carlito - 04-10-2008, 15:43
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:49
Re: Ogłoszenia parafialne - Jaroldz - 04-10-2008, 20:52
Re: Ogłoszenia parafialne - Tomassen - 04-10-2008, 21:11
Re: Mapa fanów - FA.gas - 04-10-2008, 21:42
RE: Ogłoszenia parafialne - Cepilek - 30-08-2014, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości