Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #447
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W ankiecie zagłosowałem na napastnika. Miałem problem: napastnik czy srzydłowy, ale po krótkim namyśle postawiłem na napadziora. W końcu jeśli się uprzemy to na skrzyło mamy 6 zawodników (Ronaldo, Park, Nani, Giggs, Tosic, Fletcher), z czego pięciu to nominalni skrzydłowi, choć Giggs ostatnio epiej prezentuje się w środku niż na boku. Jeśli tylko Nani powróci do dyspozycji sprzed sezonu to tu tragedii nie ma. Gorzej z atakiem. Roo i Berbatov to na dzień dzisiejszy pierwszy garnitur, a dalej długo nic i dopiero teraz trafiamy na Teveza i Welbecka (nieprzypadkowo umieściłem ich w jednym szeregu).

Ktoś mi powie: jeśli Naniemu dajesz szansę w przyszłym sezonie na powrót do dyspozycji sprzed roku to i Tevezowi powinieneś też dać. Tylko, że Tevez w odróżnieniu od Naniego dostał kilka szans więcej i to nie tylko w meczach o FA Cup i Carling Cup. I Nani nie zawsze w tym sezonie był bezproduktywny. Zaliczył kilka niezłych spotkań, a Tevez może ze 3...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
19-03-2009 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 19-03-2009 17:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości