Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #448
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trochę czasu zastanawiałem się którą opcję wybrać- wahałem się miedzy skrzydłowym a opcją bez żadnych wzmocnień, ale zaznaczyłem jednak skrzydłowego.
Inne pozycje są wg mnie bardzo dobrze obsadzone:
- bramka: VDS to pewniak a Foster zdaje się być pewnym bramkarzem, który będzie w stanie zastąpić Holendra
- obrona: wszystko w jak najlepszym porządku- środek najlepszy na świecie+Evans do tego, a na bokach Evra (ze zmiennikiem O'Shea czy też Fabio) i Neville (o ile zdrowy+ Brown czy Rafael no i wraca Simpson)
- pomoc: w środku to mamy niezły przepych, bo wystarczy wspomnieć tylko Scholesa, Carricka, Andersona, Fletchera czy Hargreavesa, ale na bokach tak wesoło nie jest: Ronaldo z Parkiem jedynie nieźle trzymają poziom, Nani w tym sezonie słabiutko, a nie wiadomo też co będzie z Tosiciem :roll:
A taki Valencia myślę że byłby dobrym wzmocnieniem, już w tym sezonie pokazuje że jest zawodnikiem godnym uwagi: szybki, dobry technicznie z mocnym strzałem i do tego cena niewygórowana. Jeśli SAF uważa że jest potrzebny to pewnie go zobaczymy na OT

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-03-2009 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 19-03-2009 18:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości