Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #469
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dużo będzie tych napastników. Ale może to i dobrze? Roo, Berba i Tevez musza mieć zmienników - takich co wejda i cos zagrają w słabszych meczach. I oni nie mogą grać w CC po potem są tacy przemeczeni jak teraz. Rozumiem, że w finale się wystawia pierwszy skład, ale po co w reszcie meczy..(a choć pierwszy skład w całości nie grał w jakiś cwierćfinałach, to jednak w praktycznie w kazdym z takich meczy grało przynajmniej kilku z czołowej 11 - dla mnie czasem to była przesada, oni tez te mecze troche odpuszczali i dostawali w dupe z takim Derby - niech już lepiej graja ci młodzi, zwycięstwo wywalczą, bo to dla nich naważniejsze mecze sezonu, a "starsi" nie muszą grać 2 razy w tyg).
Także szeroka ławka jak najbardziej, ale młodych będzie 3 tych co się wyróżniają - Campbell, Macheda i Welbeck - ten trzeci może też grać na skrzydle. O jednego za dużo chyba, nie? Ja bym wysłała Machede na wypożyczenie jednak, a Welbeckowi można dawać coraz więcej szans. Wtedy nie będa się młodzi marnować siedząc na ławie. Jeszcze istnieje opcja, że któregoś się sprzeda - wiele zależy od transferu Carlosa. Pożyjemy, zobaczymy - w każdym razie mnie nadmiar cieszy - lepsze to niż, jakby tych młodych było za mało.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
09-04-2009 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 09-04-2009 21:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości